Duha

Městský obvod Ostrava-Poruba vypsal veřejnou zakázku na vypracování projektové dokumentace lokality Duha.
Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro vydání společného povolení v souladu s § 94j a násl. Společné územní a stavební řízení, zákona č. 183/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, jeho příloh a prováděcích vyhlášek, včetně výkonu inženýrské činnosti za účelem vydání společného povolení, spočívající v projednávání dokumentace pro vydání společného povolení a zajištění všech potřebných podkladů, posudků, vyjádření a smluv pro vydání společného povolení, včetně zajištění potvrzení o nabytí právní moci tohoto rozhodnutí a dále dokumentace pro zadání veřejné zakázky na stavební práce v souladu se zákonem o ZVZ.
Podkladem pro vypracování projektové dokumentace je investiční záměr vypracovaný Projektstudiem. zdroj: poruba.ostrava.cz / fajnovaporuba.cz

Související články

Komentáře

  • Johnny 11.05.2018  ●  12:36

    Rozumím tomu správně, že se tohle všechno postaví, a až to bude hotové, celé se to zase rozrube kvůli stavbě tramvajové trati, která v projektu není zahrnuta…?

    To se mi líbí 14 To se mi nelíbí 1
  • Vu 11.05.2018  ●  16:22

    Spis ne, tohle vypada jen jako alternativa bez ni. Na jednom s tech bilych nakresu (predposledni fotka) jde videt v miste cesty neco jineho, stromy a cesta jsou jinak rozlozene oproti ostatnim obrazkum a vypada to, jak by tam byly koleje namalovane

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • aggu 11.05.2018  ●  19:13

    Na těch pěkných vizualizacích mi vždycky nejvíc vadí, že tam chybí cedule „Vše za dvacku“, „Půjčky do výplaty“, „Zastavárna Trend“ nebo „Brambory z Vysočiny“.

    To se mi líbí 15 To se mi nelíbí 0
  • j.ree 11.05.2018  ●  19:31

    me spis vadi to, ze se nikde neprojektuji verejna WC :/

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 0
  • aggu 11.05.2018  ●  19:38

    j.ree: jako tenhle mor, který hrozí epidemií, bo politici cítí volby a chtějí být taky-kůl? ;)
    https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/prvni-chytry-verejny-zachod-otvira-na-kody-dobiji-mobily-20180531.html

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Jp 12.05.2018  ●  11:21

    aggu: s Belou nemam nic spolecneho (krome casti rodiny, ktera tam bydli) a i tak je mi stydno – to je tak, kdyz vesnicky balik chce byt taky “smart” :/ Na druhou stranu jeste ani v Praze jim nedoslo, ze smart city je vsehno mozne, ale rozhodne ne wifi a lavicky s USB…

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • davidb 12.05.2018  ●  20:00

    Jp:
    A jako co?
    Veřejné záchody skoro neexistují.
    Kde má člověk jít? Do hospody? Ta taky není otevřená pořád.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • aldar 12.05.2018  ●  22:18

    I socializmus na veřejné WC myslel – na Alšáku a u rondelu, nevím jestli ještě existují, čisté, voňavé, s reprodukovanou hudbou, jako třeba na pěší zóně v Kodani. Dál se na to všichni vy…… už další nejsou. Říkalo se, že kultura společnosti se pozná podle úrovně WC…

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • Martin [msstavby.cz] 13.05.2018  ●  00:42

    aldar: Škoda že ten papír nebyl..

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • aldar 13.05.2018  ●  08:17

    Na co je člověku papír, když nemá kde…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Jp 13.05.2018  ●  08:19

    davidb: A jako nic :) ale kdyz pominu fakt, ze to resi plastovou budkou, tak uz vidim, jak si nekdo nutne potrebuje odskocit a behem tech 2-3 minut bude nabijet. Nebo naopak potrebuju nabit mobil a lezu kvuli tomu do toitoky. Smart city level balíkov…

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 0
  • Mx 13.05.2018  ●  15:47

    Celkem zajimave. Ale na vizualicich mi taky vzdy vadi rozkvetle stromy, zamazane panelaky, sexy zeny… v horsim pripade uplne jine povrchy dlazeb, tvary budov, mobiliare ap. Dabel tkvi „i v“ detailu a vitezne vizualizace by mely odrazet realny stav a vysledek odpovidat realizaci – mam tim na mysli to, aby nematly a nebo i nebyly ucelove nadhodnocovany pro jejich uspech

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • davidb 14.05.2018  ●  07:56

    Jp:
    Jo, tak váš pohled na nabíjení chápu.

    Tady je celý článek z Deníku a tam píšou, že WC má vyvedeny 3 nabíjecí konektory ven.
    https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/prvni-chytry-verejny-zachod-otvira-na-kody-dobiji-mobily-20180531.html

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Hanys 04.02.2020  ●  22:06

    To neprojde,je tam málo betonových ploch.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 2
  • D.d 26.10.2024  ●  06:13

    Hlavně zachovat více zelených ploch. A ne jako u Bohemky samy beton a v létě rozpálená plocha…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • D.d 26.10.2024  ●  06:14

    Hlavně zachovat více zelených ploch. A ne jako u Bohemky samy beton a v létě rozpálená plocha…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.