Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Rozumím tomu správně, že se tohle všechno postaví, a až to bude hotové, celé se to zase rozrube kvůli stavbě tramvajové trati, která v projektu není zahrnuta…?
Spis ne, tohle vypada jen jako alternativa bez ni. Na jednom s tech bilych nakresu (predposledni fotka) jde videt v miste cesty neco jineho, stromy a cesta jsou jinak rozlozene oproti ostatnim obrazkum a vypada to, jak by tam byly koleje namalovane
Na těch pěkných vizualizacích mi vždycky nejvíc vadí, že tam chybí cedule „Vše za dvacku“, „Půjčky do výplaty“, „Zastavárna Trend“ nebo „Brambory z Vysočiny“.
me spis vadi to, ze se nikde neprojektuji verejna WC :/
j.ree: jako tenhle mor, který hrozí epidemií, bo politici cítí volby a chtějí být taky-kůl? ;)
https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/prvni-chytry-verejny-zachod-otvira-na-kody-dobiji-mobily-20180531.html
aggu: s Belou nemam nic spolecneho (krome casti rodiny, ktera tam bydli) a i tak je mi stydno – to je tak, kdyz vesnicky balik chce byt taky “smart” :/ Na druhou stranu jeste ani v Praze jim nedoslo, ze smart city je vsehno mozne, ale rozhodne ne wifi a lavicky s USB…
Jp:
A jako co?
Veřejné záchody skoro neexistují.
Kde má člověk jít? Do hospody? Ta taky není otevřená pořád.
I socializmus na veřejné WC myslel – na Alšáku a u rondelu, nevím jestli ještě existují, čisté, voňavé, s reprodukovanou hudbou, jako třeba na pěší zóně v Kodani. Dál se na to všichni vy…… už další nejsou. Říkalo se, že kultura společnosti se pozná podle úrovně WC…
aldar: Škoda že ten papír nebyl..
Na co je člověku papír, když nemá kde…
davidb: A jako nic :) ale kdyz pominu fakt, ze to resi plastovou budkou, tak uz vidim, jak si nekdo nutne potrebuje odskocit a behem tech 2-3 minut bude nabijet. Nebo naopak potrebuju nabit mobil a lezu kvuli tomu do toitoky. Smart city level balíkov…
Celkem zajimave. Ale na vizualicich mi taky vzdy vadi rozkvetle stromy, zamazane panelaky, sexy zeny… v horsim pripade uplne jine povrchy dlazeb, tvary budov, mobiliare ap. Dabel tkvi „i v“ detailu a vitezne vizualizace by mely odrazet realny stav a vysledek odpovidat realizaci – mam tim na mysli to, aby nematly a nebo i nebyly ucelove nadhodnocovany pro jejich uspech
Jp:
Jo, tak váš pohled na nabíjení chápu.
Tady je celý článek z Deníku a tam píšou, že WC má vyvedeny 3 nabíjecí konektory ven.
https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/prvni-chytry-verejny-zachod-otvira-na-kody-dobiji-mobily-20180531.html
To neprojde,je tam málo betonových ploch.
Hlavně zachovat více zelených ploch. A ne jako u Bohemky samy beton a v létě rozpálená plocha…
Hlavně zachovat více zelených ploch. A ne jako u Bohemky samy beton a v létě rozpálená plocha…