Růžová kola se za první týden nezastavila

První týden dlouho slibovaného bikesharingu potvrdil, že o něj Ostravané opravdu mají zájem.

 „Kolo si někdo půjčil celkem skoro 5000 krát“, uvedl Ostravský koordinátor provozu Lubomír Fridrich. V posledních dnech prvního týdne už kola běžně atakovala i 700 výpůjček za den. „Určitě budeme aktivně doplňovat kola i stanice. Zájmu si vážíme a chcete poptávku naplnit.“ Pokračuje Fridrich. Z dat je taky zřejmé že vůbec nejvíc se kola vracela na Masarykovo náměstí. Hned vzápětí byla stanice u Nové Karoliny. Oblíbená je taky zatím poslední přidaná stanice u Vítkovického Colliery crossfit.

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.