Dopravní studie cyklostezky C_1 Riviéra

Město Frýdek-Místek zadalo veřejnou zakázku: „Dopravní studie cykloztezky C_1 Riviéra, s ověřením šířkových profilů a křížení“

Cílem studie je navrhnout řešení vedení cyklostezky a křížení s ostatními druhy dopravy. Vedení cyklostezky je naznačeno v příloze č. 4 (situace), a to od křížového podchodu po chodníku podél ulice Frýdlantské, kolem OD Ještěr, kina Petra Bezruče, ulicí 1. Máje přes sídliště Riviéra, kolem baseballového hřiště až po jez u Žida a cyklostezku pokračující dále na Bašku.

zdroj: zakazkyfm.cz

1. Karel Horkel :

To je zase výmysl.Připomíná to šílenost typu stavby třetího mostu, proti kterému vznikl velký odpor místních obyvatel.Klidnou část sídliště využívanou teď dětmi předškolního i školního věku a odpočinku starších obyvatel chce opět někdo zničit.Asi máme málo zmrzačenych dětí? Někdo nedomyslel, jak zrádná jsou kola v rukou bezohledných cyklistů.Proč jste se nezeptali před zahájením studie na názory místních obyvatel.

2. davidb :

Karel Horkel:
    … zrádná jsou kola v rukou bezohledných cyklistů. …
    Tak to je silné slovo do pranice!
    Taky znám dost případů, kdy chodci chodí tam kde nemají co dělat.

Karel Horkel: Nejlépe, aby nikdo ani nevycházel z domu, aby se nikomu nic nestalo, viď.

4. Karel Horkel :

karel h.
    Martin [msstavby.cz] :
    Až Vás někdo přejede v klidové zóně,proděláte dvě operace a budete se další dva roky léčit, snad budete hovořit jinak.Určitě po tomto šoku nebudete i Vy vycházet z domu.

Karel Horkel: Za to může čistě kolo, nebo ten, kdo kolo řídil?