Do Havířova pravděpodobně míří investor

Během příštího roku by se mohla rozjet stavba montážních hal, v nichž nový investor zaměstná až stovky místních lidí. Hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák konstatoval, že už jsou vyřešeny problémy mezi územním plánem Havířova 
a průmyslovou zónou Dukla.

„Musely se sladit zájmy státu, který v místě plánuje silniční obchvat města, a prostorové požadavky investora, který chce o něco více území, než se momentálně nabízí,“ řekl Miroslav Novák. Do konce roku by podle něj možná mohla být uzavřena smlouva o příchodu investice do Havířova. Potvrdil, že by 
v nových montážních halách mohly najít práci stovky místních lidí. Přestože jsou oficiální zdroje skoupé na bližší informace ohledně potenciálního investora, redakce Deníku zjistila, že by mělo jí o asijskou firmu, která výjimečně nevyrábí součástky do aut.

dukla havirov

celý článek: denik.cz

Související články


Komentáře

 1. Danek :

  Nevíte o jakého investora jde? Kdo uhádne první…..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Honza :

  Jestli to není jen bublina, která splaskne po volbách ? Slibem nezarmoutíš. Vždycky se dá říci že investor od záměru investovat ustoupil. Uvěřím až se tam začne stavět.

  Thumb up 1 Thumb down 3
 3. aggu :

  Tak Dukla je aspoň menší bublina než Barbora.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Danek :

  aggu: Samozřejmě se může stát cokoliv.Nicméně slib před volbami,to je ustřel. Nějakou dobu se na tom pracuje, jek je v článku uvedeno řešila se cesta atd.Určitě to s volbami nemá co dělat.Investice tady lakají Czechinvest spolu s městem a krajem.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. Danek :

  Tak se nejednalo o předvolební slib.zde je jméno investora a odhad počtu pr.míst.Pro Havířov dobrá zpráva.http://moravskoslezsky.denik.cz/z-regionu/investor-chce-koupit-pozemky-pro-vyrobni-haly-na-dukle-20141030-2omt.html

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.