Mölnlycke Health Care – zahájení výstavby

V havířovské průmyslové zóně byla zahájena výstavba průmyslové haly společnosti Mölnlycke Health Care.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!
havirov

havirov

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Tak mě napadá, zda do té průmyslové zóny napadne kraj zavést i osobní vlaky (a postavit zastávku) když koleje tam už jsou, nebo to zase tradičně zůstane vše jen na autech, případně busech.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 2. rakem :

  Koleje jsou soukromého vlastníka-jedná se o vlečku, která má být navíc v nejbližších letech zrušena. Přímo před budoucí stavbou je nově vybudovaná autobusová zastávka, takže je to spíše o tom, jak je schopen investor zkorigovat své potřeby s KODISem a dopravci.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. jirka :

  poklepení kamene na zahajení stavby v havířov dukla dolní sucha- http://www.denik.cz/moravskoslezsky-kraj/tezbu-uhli-strida-vyroba-zdravotnickych-potreb-20160308-5rb9.html

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. aldik :

  rakem: Zrušena? Důvod? Vlaky jsou rozhodně lepší doprava jako smradlavé autobusy na již tak přecpaných cestách a taky jeden vlak pobere mnohem více lidí a nemusí jich teda jezdit tolik. Nehledě na to, že železnice se dá využívat i k přepravě zboží do/z továren, kamionů jezdí taky víc než je zdrávo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.