Demolice veřejného WC, nám. Dr. E. Beneše

Objekt bývalého veřejného WC v centru Ostravy zdemolován a zasypán.

Fotografii zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články

Komentáře

  • Lukáš Gl 17.03.2025  ●  19:36

    Zbořeno, vybagrováno, zahrabáno.
    https://screenshot.cz/TN4K0/

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • PetrK 17.03.2025  ●  20:33

    Fakt je Ostrava takové maloměsto, že si bourání starých hajzlíků zaslouží tolik článků?

    To se mi líbí 21 To se mi nelíbí 14
  • jorge 18.03.2025  ●  08:32

    ANO! Choďte si sr.át do Imperiálu o)

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 6
  • Pavel 18.03.2025  ●  10:31

    Spíš než zavážení jámy po hajzlíku by mě zajímalo, jak si stojí projekt hotelu, co měl vzniknout v budově bývalé Obchodní a průmyslové banky a na něj měla navazovat dostavba té proluky, kde byly ty nešťastné hajzlíky… Ještě pořád do toho Imperial háže vidle?

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 0
  • Mx 18.03.2025  ●  13:01

    Pavel: nedávno podle mně o tom vyšel rozsáhlý článek a teď nevím jestli v patriotu nebo deníku.cz popisovali tam neuvěřitelně komplikované a provázané právní vztahy a komplikace, myslím že šlo o tento pozemek. Docela nářez.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 3

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.