Demolice hotelových domů ve Frenštátu pod Radhoštěm

„Z hotelových domů si udělali hotel rorýsi a chráněné druhy netopýrů, což znamená ve svém konečném dopadu, že bourací práce, které měly začít patnáctého července, jsou včerejším rozhodnutím CHKO Beskydy pozastaveny,“ sdělil zastupitel Karel Míček. Vzápětí ale dodal, že by mohly začít již 1. srpna. Demolice hotelových domů by měla trvat celkově patnáct týdnů. „Zhruba do konce listopadu by to mohlo být, což není špatná zpráva,“ poznamenal Míček.

Tiskový mluvčí Realitní skupiny společnosti RPG, Petr Handl, pro Novojičínský deník potvrdil, že demoliční práce by měly začít v letních měsících. „Ještě ale není podepsaná smlouva s firmou, která by to měla realizovat, tak nechceme zveřejňovat podrobnosti, abychom něco nepředběhli. Ale je pravda, že v létě by se to mělo začít demolovat,“ doplnil Handl.

celý článek: denik.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.