Cyklostezka podél ulice Na Lukách

Stavba byla dokončena a nyní začala úprava napojení na ulici Proskovickou.

Související články

Komentáře

  • Adam 29.08.2016  ●  11:01

    Po otevření této cyklostezky jsem na této silnici poprvé po mnoha letech zažil dopravní problém. A světe div se, problém byl způsobený tím, že skupina cyklistů chaoticky přejížděla silnici, aby se dostala na cyklostezku. Čímž na jednu straně vyhověli oné komické povinnosti použít cyklostezku paralelní k silnici, ale na druhou stranu ilegálním přejezdem silnice porušili několik jiných pravidel silničního provozu, a narušili plynulost dopravy. Kolikrát budu říkat, že tohle je mizerný koncept.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 12
  • Olda 30.08.2016  ●  14:42

    Vypadá to hezky. Škoda jenom, že nešlo nájezdy a sjezdy z komunikace na cyklostezku zhotovit plynule bez stupidních obrubníků z žulových kostek. Nevím zda je chyba ve zhotoviteli nebo projektantovi, ale bohužel vím, že nebudu riskovat proražení pláště a stále tak budu se svým handbikem součástí a částečně i brzdou silničního provozu.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • kadak 25.11.2016  ●  13:13

    Adam:

    Tak tady pročítám po skoro roce co se děje kolem cyklistiky v OV a narazil jsem tu na nějakého militantního nenávistníka cyklostezek, který bude za každou cenu demonstrativně užívat silnice, místo stezky, jenom proto, že někdo schválil zákon, který nutí cyklistu užit stezku místo cesty. Nu což, proti gustu,… Akurát je mi líto toho řidiče, co bude mít problémy, až toho nebojácného uživatele silnic sejme.

    Mám MTB, takže raději vždy užiji cyklostezku, aby mě nějaký idiot za volantem nesrazil. To není strach ze silnice, jak si psal jinde, ale statistika a pravděpodobnost. Když naopak jedu autem a vidím nějakého „oposuma“, jak se „gigle“ na kole na silnici, když má hned vedle cyklostezku nebo chodník, klepu si na čelo. Ano, doporučuji i svým přátelům raději užít chodníku, než cesty. Cesta je smrt. Chápu to jen v případě, když cyklostezka není asfalt a cyklista jede na „silničce“…

    K téhle cyklostezce, aby to nebylo úplně „off topic“, píši jen to, že je skvělá a jediné „negativum“ vidím v tom, že je tam zbytečně pozdě. Na té cestě od Polanky k Bělé to je o život, neboť tam skoro každý v autě „valí kládu“. A tím nemyslím, že onanuje.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.