Cyklostezka podél ulice Na Lukách

Stavba byla dokončena a nyní začala úprava napojení na ulici Proskovickou.

cyklostezka 1

cyklostezka 2

cyklostezka 3

cyklostezka 4

cyklostezka 5

cyklostezka 6

cyklostezka 7

cyklostezka 8

cyklostezka 9

Související články


Komentáře

  1. Adam :

    Po otevření této cyklostezky jsem na této silnici poprvé po mnoha letech zažil dopravní problém. A světe div se, problém byl způsobený tím, že skupina cyklistů chaoticky přejížděla silnici, aby se dostala na cyklostezku. Čímž na jednu straně vyhověli oné komické povinnosti použít cyklostezku paralelní k silnici, ale na druhou stranu ilegálním přejezdem silnice porušili několik jiných pravidel silničního provozu, a narušili plynulost dopravy. Kolikrát budu říkat, že tohle je mizerný koncept.

    Thumb up 3 Thumb down 10
  2. Olda :

    Vypadá to hezky. Škoda jenom, že nešlo nájezdy a sjezdy z komunikace na cyklostezku zhotovit plynule bez stupidních obrubníků z žulových kostek. Nevím zda je chyba ve zhotoviteli nebo projektantovi, ale bohužel vím, že nebudu riskovat proražení pláště a stále tak budu se svým handbikem součástí a částečně i brzdou silničního provozu.

    Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.