Komentáře

 1. matyas :

  tohle jsem nepochopil….ta cesta tam byla i dříve nebylo třeba tam 1/2 roku betonovat patníky a bůhví co ještě…

  Thumb up 3 Thumb down 3
 2. Pavel :

  K pochopení pomůže znalost dotačních „mechanismů“ 😀

  Thumb up 7 Thumb down 9
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Pavel: Nebo norem a šíří chodníků a cyklostezek.
  Původně tam byl pouze chodník.

  Thumb up 10 Thumb down 2
 4. adamous :

  Martin [msstavby.cz]: A zbyly prostor kolem vodaren stale ceka nejaka komplexnejsi rekonstrukce nebo ta zminovana rekonstrukce, o ktere jsem zaslech je jen toto? Myslim, ze ta oblast by si zaslouzila neco trochu vic.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. Martin [msstavby.cz] :

  adamous: Jaký zbylý prostor a jaká „ta zminovana rekonstrukce“?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. adamous :

  Martin [msstavby.cz]: Mam na mysli revitalizaci Hulvackeho kopce, viz https://www.msstavby.cz/revitalizace-lesoparku-benatky-24-04-2017/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  adamous: Bohužel město, jako investor, konkrétní data neuvádí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Crazym :

  Jsem tam od postavení nejel a dnes jsem byl překvapen jak luxusně to upravili včetně osvětlení a stromořadí http://screenshot.cz/ZJXFV/ a druhé překvapení následovalo když protnutí křižovatky u Vodárny a pokračování na Benátky bylo bezpečné a bez problémů http://screenshot.cz/5F7Z4/. A pak, že se nic nezlepšuje :-)

  Thumb up 2 Thumb down 1
 9. Ostrosvětosmalt :

  Sorry jako, ale vyústění cyklostezky na největší křižovatce v Ostravě, mi jako bezpečné a bez problémů rozhodně nepřijde. Absolutní nonsenc.

  Thumb up 0 Thumb down 7
 10. O. :

  Ostrosvětosmalt: A co bys tam chtel? Myslis, ze nekdo by zaplatil cyklo-lavku pres tu krizovatku? Kdybys tam jezdil pred tou upravou a ted, tak bys videl, ze to je nebe a dudy. Jedinou pripominku bych mel k tem fake tlacitkum na semaforech pro chodce a cyklisty. Mozna to funguje jako placebo, ale asi by bylo lepsi tam nedavat nic, nez jenom ty makety. Jinak za mne palec nahoru, ze se to misto pro cyklisty celkem slusne vyresilo. Ted jeste svinovske mosty.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 11. Crazym :

  Ostrosvětosmalt: Nonsens? Sorry jako ale nesvéprávný trotl na kole co se neumí řídit semafory a výraznou červenou barvou stezky si v podstatě nezaslouží přežít, říkalo se tomu přirozená selekce, než se slovo selekce nepřirozeně zprofanovalo :DD Pokud mezi ně nepatříš, nemusíš mít obavy i když ve střehu musíš být vždy, znáš to, trotl může být ten druhý ale to platí skoro u všeho, nejen při jízdě na kole :-)

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.