Croy Bravantice

Informace k záměru výstavby prodejní a servisní budovy společnosti Croy s.r.o. pro firmu Mercedes.

Objekt bude sloužit jako prodejní a servisní prostor pro užitkové automobily koncernu Mercedes. Nachází se zde administrativní prostory, montážní opravárenské haly, skladové prostory pro náhradní díly, stříkací kabina pro úpravy podvozků, myčka automobilů, zázemí pro pracovníky. Jedná se o klasickou opravářskou dílnu automobilů, splňující vysoké standardy kladené společností Mercedes. V dílně budou probíhat běžné opravy, diagnostika a servisní prohlídky užitkových vozů. Pod pojmem stříkací kabina je míněn prostor pro povrchovou úpravu podvozků.

Navržená stavba má nosnou konstrukci tvořenou ocelovými rámy tuze vetknutými do základových patek. Dvoupodlažní vestavby mají nosnou konstrukci z ocelových tyčových prvků svislých a vodorovných se stropy ze zabetonovaných ocelových trapézových plechů.

croy bravantice

croy bravantice

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.