Červená kolonie, Bohumín

Aktuální fotografie rekonstrukce Červené kolonie v Bohumíně. Jednotlivé domy již také poodhalují některé stavební detaily.

Související články


Komentáře

 1. kurt :

  Jako paráda že je nezbořili, viděl jsem i reportáž na Polaru kolik práce to dalo zrekonstruovat…ale kur*a vážně to nakonec podělají podivným výběrem obkladu přístavby pod střechou ? :( Viděl jsem takto przněné domky ve Zlíně, ale zároveň i režné obklady odpovídající původní barvě cihel. :(

  Thumb up 6 Thumb down 0
 2. Crazym :

  Třeba to byl záměr aby odlišili novou přístavbu od starého, bo stejně na tom mají moderní krytinu ale je fakt, že kdyby použili něco jako tohle https://mapy.cz/s/modarecego tak by to vypadalo lépe. Když jsem to kdysi viděl dělat, šel jsem si šáhnout, bo z pár metrů to skoro nešlo odlišit od cihly a přitom je to obklad na polystyrenu.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 3. NPete :

  Koukám že jim tam chybí balkony podle fotek co představilo město loni
  https://karvinsky.denik.cz/zpravy_region/cervene-domky-delnicka-kolonie-moderni-bydleni-byty-bohumin-20200219.html

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. MareK :

  NPete: Balkóny budou, před francouzskými okny se budují, takže stačí si jen počkat. Střecha na mne působí jako by tam od novoty /prostě nedráždí, což se ovšem nedá říci o obkladu toho podkroví, to je děs. Navíc, když umí krásně opravit drážky po elektroinstalaci. To hlava nebere.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Tak teď jsem v TV zaslechl, že se licitace nájmu v těch už dokončených bytech dostala až na 172Kč/m2. A to je furt Bohumín. Tak nějak se mi jeví 160Kč/m2 v Ostravě na Janáčkově jako divná :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. davidb :

  Crazym:
  A čím to je?
  Asi těch zájemců není tolik, že se cena nevyšponuje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.