Bytový dům Sokolovská

Aktuální fotografie výstavby bytového domu na Sokolovské ulici v Ostravě-Porubě.

Fotografie zaslal čtenář Kutac. Děkujeme!

sokolovska

sokolovska

sokolovska

Související články


Komentáře

 1. Cyril :

  Tomu domu fandím.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 2. jiří :

  jo napod fakt paradni stavba foto s vystavby http://bagrista2.rajce.idnes.cz/polyfunkcni_objekt_sokolovska_poruba/.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. kadak :

  Za komuny se údajně stavěly „kralikarny“. Ty dneska stojí v Porubě přes mega. Pro normálního „manažera zeleneniny“, co převažuje banány v Tesco je i králíkárna nedostupná. V tomhle baráku stojí byt 5 mega. Tohle není pro „manažera zeleniny“, kterých je v Porubě zdaleka nejvíc. To je pro někoho, kdo má love, ale je líný běhat kolem baráku. Kdyby se stavělo i něco pro „manažera zeleniny“, tak se mi to líbí. Ale to ne. Pro normální obyvatele Poruby je králíkárna, nebo Bakala. Chápu, duch doby je takový…

  Thumb up 1 Thumb down 8
 4. thvari :

  kadak: O duchu doby by se dalo dlouze polemizovat, ale v čem s vámi souhlasím je, že po levných, malých bytech je poptávka a je to díra na trhu, která vyloženě čeká na někoho, kdo ji zalátá.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Crazym :

  kadak: Musíš víc a lépe vážit a povýšit z toho „manažera zeleniny“ na něco lépe placeného :DD Ale moc si od toho neslibuj, já nejsem „manažer zeleniny“ a taky na to nemám :DD A nové a levné malé byty u nás už asi nikdy nikde nebudou a to snad ani v Čunkových kontejnerech :DD

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.