Bytový dům Sokolovská

Stavba je zvenčí dokončená a celkem se i podobá představené vizualizaci. Přibylo jedno patro, obklad spodních pater nahradila omítka a jinak jsou řešeny třeba i balkóny.

U vedlejšího domu nejspíš jako „držhubné“ vyrostlo dětské hřiště.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  osobní pocit barevně to mohlo být lepší, na vizualizaci byl ten dům takový čistší, méně záhybů měně zkosení, v realizaci mi přijde takový neforemnější. a ta poslednéí fotka mě rozbila – to šlo určitě řešít lépe, třeba využitím střechy parkingu, ale takhle oplotit dětské hřiště mi přijde velmi nešikovné

  Thumb up 6 Thumb down 0
 2. FM :

  na fasádě jsem napočítal celkem 6 různých barev :)

  Thumb up 3 Thumb down 2
 3. Mirek :

  Hezké. Chválím.

  Thumb up 4 Thumb down 3
 4. Infoš :

  Proč ty barvičky zase? Proč červená, žlutá a oranžová ke dvěma odstínům šedé a ještě k tomu pohledový beton na zastřešení parkovacích stání? Vylepšené černými rámy oken, pozinkem u jedněch zábradlí s tyčovou výplní a nerezem s prosklením u druhých zábradlí. To nemůžou být jen 2 barvy celkem a jeden typ zábradlí? V jednoduchosti je krása.. A pak by i ta členitost působila jinak. Zase to vypadá jako cirkusový stan, což je prostě škoda!

  Thumb up 17 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  mi to se tohle hranate „bujeni“ vubec nelibi, zezadu s tema barevne zvyraznenyma lodziema to podle me nevypada vubec pekne. kdyz to srovnam se starsima objemove podobnyma stavbama v Ostrave (Atrium, apartmany Landek), pripadne vizualizace Bazalky ( http://www.msstavby.cz/bazalka-vizualizace-01-08-2017/ ), tak je tohle suverenne nejskaredsi. A Karolina je uplne jinde.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 6. balde :

  trošku se jim to vymlo, vypada to jako by chtěli na poslední chvíli ty byty zvětšit tak je nafoukly a z domu vylezly ty kostky

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. aggu :

  Postavte mi 50 balkónů a k nim dům.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 8. vlabra :

  balde: To mne taky dostalo. Z té předposlední fotky to vypadá jako by na střeše toho parkingu měl být další parking.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 9. Tomas T. :

  To hriste tam vubec byt nemelo. Lide z domu naproti si stezovali ze bude mezi domy moc hluku a ze jsou blizko u sebe. Tak proto aby toho nebylo malo, tak tam jeste dali hriste, aby decka kricela vylozene pod okny. Navic cely schvalovaci proces teto budovy ma hodne otazniku…. vylozene to vypada ze to nekdo protlacil na silu…

  Thumb up 3 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.