Bytový dům Sokolovská

Aktuální fotografie výstavby bytového domu na Sokolovské ulici v Ostravě-Porubě.

Fotografie zaslal čtenář Kutac. Děkujeme!

sokolovska

sokolovska

sokolovska

Související články


Komentáře

 1. Cyril :

  Tomu domu fandím.

  Thumb up  Thumb down
 2. jiří :

  jo napod fakt paradni stavba foto s vystavby http://bagrista2.rajce.idnes.cz/polyfunkcni_objekt_sokolovska_poruba/.

  Thumb up  Thumb down
 3. kadak :

  Za komuny se údajně stavěly „kralikarny“. Ty dneska stojí v Porubě přes mega. Pro normálního „manažera zeleneniny“, co převažuje banány v Tesco je i králíkárna nedostupná. V tomhle baráku stojí byt 5 mega. Tohle není pro „manažera zeleniny“, kterých je v Porubě zdaleka nejvíc. To je pro někoho, kdo má love, ale je líný běhat kolem baráku. Kdyby se stavělo i něco pro „manažera zeleniny“, tak se mi to líbí. Ale to ne. Pro normální obyvatele Poruby je králíkárna, nebo Bakala. Chápu, duch doby je takový…

  Thumb up  Thumb down
 4. thvari :

  kadak: O duchu doby by se dalo dlouze polemizovat, ale v čem s vámi souhlasím je, že po levných, malých bytech je poptávka a je to díra na trhu, která vyloženě čeká na někoho, kdo ji zalátá.

  Thumb up  Thumb down
 5. Crazym :

  kadak: Musíš víc a lépe vážit a povýšit z toho „manažera zeleniny“ na něco lépe placeného :DD Ale moc si od toho neslibuj, já nejsem „manažer zeleniny“ a taky na to nemám :DD A nové a levné malé byty u nás už asi nikdy nikde nebudou a to snad ani v Čunkových kontejnerech :DD

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.