Bytový dům Petřvald

Objekt je zasazen do terénu na okraji areálu rodinných domů Petřvald – centrum, poblíž silnice I. třídy Ostrava – Karviná, ve vzdálenosti cca 600 m od centra města. V blízkosti se nachází Penny market, autobusová zastávka Karviná – Ostrava, Orlová – Ostrava a dále místní doprava Petřvald – Ostrava a Petřvald – Havířov. Jedná se o atraktivní lokalitu na okraji Ostravy, s dostupností do centra Ostravy – 9 km, centra Havířova – 8 km, centra Orlové – 6 km a centra Karviné – 13 km.
Město Petřvald u Karviné je městem s převažující zástavbou rodinných domů.  V objektu připravované výstavby je řešeno 6 bytových jednotek, a to dvě bytové jednotky 4+1, tři bytové jednotky 4+kk a jedna bytová jednotka 3+1. Jedná se o byty o rozloze v rozmezí 98 – 114 m2. Každý byt má mimo jiné samostatný kotel se zásobníkovým ohřevem vody, komoru a další příslušenství.
Dva byty nacházející se v přízemí objektu mají vlastní uzavřenou předzahrádku, byty nacházející se v jednotlivých podlažích pak terasy o velikosti cca 17,6 – 19,3 m2.
Celý objekt bytového domu je oplocen, na vjezdu instalována automatická brána, před objektem se nachází parkovací stání, a to dvě stání pro každý byt. Kolem objektu řešeny upravené travnaté plochy.

ova
Zdroj

Související články


Komentáře

  1. Nikola :

    Dobrý den prosím mohu poprosit o více informací k bytovemu domu Petřvald? děkuji Danihelová

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. DRJPJR :

    Nikola: Doporučil bych jejich web (zdroj na konci článku, ale protože je nefunkční a jiný neumí najít ani Google (a zpráva je z roku 2011), tak je to možná úplně zbytečné hledání informací.

    Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.