Bytové domy Rezidence Hrabová

Aktuální fotografie výstavby bytových domů v projektu Rezidence Hrabová.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. MareK :

  Vícepatrové stavby se sedlovou střechou, to už se moc nevidí. Vypadá to zajímavě.

  Thumb up 24 Thumb down 1
 2. davidb :

  MareK:
  Takhle je skoro celá zástavba kolonie Šídlovec, nebo u nás ve Vratimově.
  Typické domy 50. – 60. let, které jen byli o patro nižší.

  Thumb up 11 Thumb down 1
 3. Aleš :

  Je nekde link, na ten projekt, na prodej bytu v tomto?

  Skoda, ze tyhle linky nejsou soucasti clanku, pak to musi clovek hledat.

  Thumb up 6 Thumb down 4
 4. G.H. Bondy :

  MareK: ty domy na Šídlovci se sedlovými střechami jsou z 1940. V padesátých letech se jen zahustili středními bloky na protějších stranách dvorů, kde byla proluka a dvory byly dřív otevřené.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 5. Crazym :

  Aleš: To naštve co? Jen nevím k čemu by ti to bylo, když si info sám nenajdeš, stejně nic nekoupíš a to nejen proto, že to firma neprodává :-) http://vladimirslavik.netstranky.cz/udalosti-a-komentare/rezidence-hrabova.html

  Thumb up 4 Thumb down 21
 6. MareK :

  G.H. Bondy: davidb: chlapci, samozřejmě, že jsem měl namysli sedlové střechy u NOVOstaveb! =)

  Thumb up 5 Thumb down 0
 7. Aleš :

  Crazym:

  Jsem myslel, ze to jsou klasicke byty, proto se mi to nedarilo najit. Nechapu ale tvuj „ton“, proc to nemuzes napsat normalne..asi nejaky mindrak, co?

  Thumb up 16 Thumb down 2
 8. Crazym :

  Aleš: Ano, sice nevím jestli mindrák ale každopádně problém určitě. Hlavně z lidí typu „jsem myslel“ co napíší „Skoda, ze tyhle linky nejsou soucasti clanku, pak to musi clovek hledat.“ místo aby přemýšleli. Přitom v dnešní době stačí trochu času na Googlu jenže oni zřejmě vše chtějí mít instantní a hned pod nosem a aby to někdo připravil a oni nemuseli přemýšlet, netuším proč ale zřejmě je to bolí :-) No a pak když na ně člověk použije trochu sarkasmu nebo ironie prskají něco o mindráku :-)

  Thumb up 6 Thumb down 15
 9. Aleš :

  Crazym:
  Kdyz hledam Rezidence Hrabova, tak mi to najde jen rodinne domky, nic o bytovkach nebo bydleni pro duchodce, tak si ty sve blbe kecy nech od cesty.

  Tvou logioku by tady stacily vlastne jen fotky, zbytek si prece clovek dohleda.

  Thumb up 5 Thumb down 5
 10. Crazym :

  Aleš: Bububu Alešku :DD Jak je tedy možné, že jsem to info našel já během tří minut po té co jsem si přečetl ty Tvoje blbé kecy? Netušíš? Já asi jo :-)

  Thumb up 5 Thumb down 10
 11. Aleš :

  Napr. protoze kazde hledani na googlu je personalizovane.

  Thumb up 2 Thumb down 6
 12. Crazym :

  Aleš: Až tak jo? Jako, že Tobě ten parchant strejda Google něco zatajuje? Teda ten je ale nevychovaný :DD

  Thumb up 5 Thumb down 10
 13. Martin [msstavby.cz] :

  Aleš: Nemám důvod dávat k článkům i odkazy na stránky projektu s prodejem bytů. Je to reklama zdarma pro projekty, u kterých nevím podrobnosti co se týče použitých materiálů apod. Pokud má někdo zájem o byt v projektu (a stránky existují) neměl by problém je do chvilky najít. Navíc pokud chce někdo kupovat byt v řádech miliónu, mě by být digitálně gramotný.

  Thumb up 7 Thumb down 10
 14. Brzda :

  Aleš: Personalizované jsou reklamy a obecné hledání. Navíc stačí neřešit Google a zůstat na tomto serveru: https://www.msstavby.cz/rezidence-hrabova-2-30-11-2018/
  Martin [msstavby.cz]: Samozřejmě je dobré, aby v článku bylo co nejvíce informací, řešili jsme to nedávno ohledně obrázku u článku „Přestupní uzel Ostrava-Hulváky, II. etapa“, zároveň ale plně souhlasím s argumentem o reklamě zdarma (na druhou stranu už samotné zveřejnění projektu na tomto webu v podstatě reklamou zdarma je).

  Thumb up 5 Thumb down 0
 15. Aleš :

  Crazym chapu, ze ve tvem veku je problem se v teto problematice orientovat, ale tak to proste je.

  Ty vole vy si fakt myslite, ze google vysledky jsou pro kazdeho stejne? To me tady chces poucovat o digitalni gramotnosti? Dobry vtip. Kdyz to beres jako reklamu, tak bys tady nemel vubec sdilet developerkse projekty, protoze uz jen to, ze to tady das je reklama.

  Nechapu to vase mysleni, mate web, kam davate informace o novych stavebnich projektech, fotky atd. ale odkaz na ten projekt uz ne, protoze co kdyby na ten odkaz nekdo kliknul. To je fakt mysleni jako par let zpet.

  Thumb up 12 Thumb down 5
 16. Crazym :

  Aleš: Tvl, tak já se neorientuji a Ty máš tendenci psát cituji: „Je nekde link, na ten projekt, na prodej bytu v tomto?
  Skoda, ze tyhle linky nejsou soucasti clanku, pak to musi clovek hledat.“ a „Jsem myslel, ze to jsou klasicke byty, proto se mi to nedarilo najit.“ Začínáš se zamotávat člověče ale klidně pokračuj, já se zatím bavím, ono totiž není nad cizí neštěstí :-)

  Thumb up 2 Thumb down 11
 17. Martin [msstavby.cz] :

  Brzda: Je to tak, když už zde je uvedený projekt, tak to je pro ně reklama. Pozitivní i negativní. Dávat přímý proklik na projekt je už práce, kterou nemám placenou a dělat ji ani nechci. Je to drobnost, ale i tak to zabere nějaký čas, který se pak nasčítá a můžu ho využít jinak. Stránky jsou pak často nefunkční nějaký čas po vyprodání projektu.

  Aleš: Uklidni se a piš slušně. Ještě jednou. Když projekt stránky nemá, tak je nemůže najít nikdo. Jak jsem psal. Můžu zde uvést projekt, ale nemusím s jeho zpracováním (urbanistickým, materiálovým) souhlasit. Proto ho z osobního přesvědčení ho nebudu ještě podporovat více. Neumět si dohledat informaci a namísto toho energii vynaložit na stěžování si, proč něco neděláme podle tvoji představy, je opravdu nechutná pohodlnost.

  Thumb up 6 Thumb down 8
 18. Aleš :

  Ja klidny jsem a slusne pisu. Vsak ano, je to tvuj web, davej si obsah jaky chces, muzes se v case zlepsovat/inovovat nebo to taky muzes mit 10 let stejne bez jekehokoliv zlepseni…Je to na tobe, jak se k tomu postavis.

  Z ceho usuzujes, ze jsem to nehledal prosimte?
  Nechapu ten myslenkovy pochod. Ano, clovek si muze vse vyhledat sam, ale pak to uplne postrada smysl tady davat vubec ten post o necem takovem. Proc tu ma neco byt, kdyz si to muze clovek sam dohledat.
  Ja bych si treba myslel, ze chcete delat obsah privetivy pro lidi a aby to melo nejakou pridanou hodnotu, ale takhle to spise jen vypada, ze vas otratuje tu vlastne cokoliv davat.

  Thumb up 6 Thumb down 5
 19. Martin [msstavby.cz] :

  Aleš: Jak uvedl Crazym: „Skoda, ze tyhle linky nejsou soucasti clanku, pak to musi clovek hledat.“ a „Jsem myslel, ze to jsou klasicke byty, proto se mi to nedarilo najit.“ Z toho + další tvoje výše uvedené posty.

  Uvědom si, že tohle není inzertní web bytů, ale blog o stavbách, které vznikají. Tento článek je o procesu výstavby, ne inzertní. Pokud si uvědomíš rozdíl, nemáme pak už co řešit. A k tomu, co dělám 10 let. Nikdy u článků s fotografiemi výstavby nebyl odkaz na web projektu. Jen pokud se projekt objevil poprvé a čerpal jsem z něj.

  Thumb up 4 Thumb down 7
 20. Lokalita :

  Cena přes 2 miče a vyhled z okna na silnici no nevím podle mně špatna lokalita

  Thumb up 0 Thumb down 3
 21. :

  Crazym :
  On si autor webu totiž myslí, že po zveřejnění linku si někdo ty „levné“ miliónové králíkárny hned poběží koupit…
  Normální člověk na tu předraženou „naleštěnou“ bídu nemá peníze a spekulanti a Ti, co neví, co s penězma o těchto projektech ví ještě než se začnou stavět..

  Thumb up 2 Thumb down 4
 22. Crazym :

  : Tvl a proč se obracíš na mě? Teď nevím co jsi mi tím chtěl sdělit, že jsi normální člověk nebo co? :-)
  Mmch, co si autor webu zveřejní či ne na svém webu je čistě jeho věc nemyslíš? Nutí tě někdo to tu číst? Nebo máš jen nějakou obsesi a od té doby co jsou ty internety musíš všem sdělit jak jsi zběhlý a informovaný?

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.