BMW Dolní oblast Vítkovice

Vypadá to, že v Ostravě-Vítkovicích byla zahájena výstavba autosalonu CarTec Group – BMW Premium Selection a BMW Motorrad.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!


Související články


Komentáře

 1. Václav :

  Když jsem viděl, že lidé začínají DOVu říkat Disneyland, tak mi to nepřišlo úplně výstižné. Když teď vidím, že vedle lokality s turistickým, odpočinkovým a hlavně kulturním potenciálem vzniká autosalon, tak vám fakt nevím…

  Thumb up 16 Thumb down 4
 2. Balde :

  Nemam problem dov to nijak nenaruší v této lokalite navi. Vizualizace slibovala kvalitní stavbu

  Thumb up 5 Thumb down 3
 3. Nimrod :

  Václav: Využití území je to smíšené, navíc autoslaon je na okraji, celkem mimo turistisky exponované části. A hlavně – ve všem je třeba hledat ekonomiku – takže mix funkcí musí být i v tomto území. Nejen služby a kultura.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 4. Jp :

  Václav: Lide, kteri tomu rikaji Disneyland bud nebyli v DOV nebo nebyli v DL nebo jsou slepi s prominutim. Fakt by me zajimalo, jake veci maji DOV a DL podle vas spolecne (?) :-) Svetlika nemusim, ale trochu soudnosti a mene negativismu by to od nekterych mistnich chtelo…

  Thumb up 9 Thumb down 1
 5. aggu :

  Václav: Problém je v tom, že už nemá cenu brát vážně co „lidé říkají“, co „noviny říkají“. Google nation jen opakuje názory z první stránky Google Search.
  Na druhou stranu, jestli by ostraváci zvali DOV Disneylandem, kde tvoří tu „plochou a tuctovou zábavu“ třeba nová architektura od Pleskota, industriál světového významu, koncerty Philipa Glasse, kultura v Provozu nebo super kafe v Maryčce, tak pak jsou proti nim v New Yorku všichni rednecks…
  Co musí dolů, ať jde (s podpisem NPÚ) dolů.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 6. Dominik :

  Nevíte náhodoukdo staví autosalon ?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. thrpst :

  Asi CarTec Ostrava.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Jirka :

  Ano, CarTec Group https://goo.gl/nUyUWp

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.