Bazalka – vizualizace

Vizualizace plánovaného bytového domu Bazalka na Slezské Ostravě.

zdroj: jlprojekty.cz

Související články


Komentáře

 1. Davidb :

  Moc se mi líbí to zelené nepřerušené „zábradlí“.

  Thumb up 8 Thumb down 1
 2. jirka :

  supér stavba fákt nádhera držím palce at se postavi

  Thumb up 4 Thumb down 0
 3. Moon :

  To je dobré, jak jsou na vizualizacích vždycky ty zatravněné střechy. :-) Může mi někdo dát příklad, kde se taková střecha doopravdy zrealizovala? Rád bych to viděl i ve skutečnosti. :-)

  Thumb up 10 Thumb down 2
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Moon: V současné době na většině hlavně bytových a admin. staveb s plochou střechou v západní Evropě. I některé napodobeniny historických domů v centru Drážďan mají zelené střechy. Stačí satelitní mapa na Google…

  Thumb up 3 Thumb down 3
 5. Lip :

  Moon: Bydlím v podobné novostavbě a máme taky zazeleněnou střechu. Problém je v tom, že se ten majitel o to musí starat. U nás se stará a je to v pohodě. Jen ty vedra tu trávu trochu barví do hněda :-). Pokud to vyfotím tak to tady postnu. Z mého pohledu je to spíše o té údržbě.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. Luděk :

  Mě se to líbí, ale místo zelené bych raději volil nějaký decentnější odstín.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. thvari :

  Hráškově zelená. Ach jo :-) Ale pokud se jim to podaří udělat tak, aby ta barva příliš nekřičela do okolí, nějaký tlumenější odstín, mohlo by to být v pořádku.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 8. Nimrod :

  Moon: Třeba Svět techniky v Dolních Vítkovicích…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. :

  Doufám, že cena bude aspoň přijatelných 15 mega za malou králíkárnu. Protože jinde nové byty v Ostravě stojí jen kolem 3-7 miliónů a je hned vyprodáno. Nějak musí ostraváci se svým nadprůměrným platem cca 25 000 hrubého ty peníze utratit.

  Thumb up 1 Thumb down 9
 10. Garaznik :

  No…umisteni nic moc. Z jedne strany hlucna a prasna cesta a z druhe strany dvur nebo Atrium…No ale aspon neco. Jsem zvedav, na ceny.

  Thumb up 2 Thumb down 5
 11. balde :

  zelená střech se dá udělat i bezúdržbová a to tak že se tam vysadí skalní rostliny.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Rado :

  Stále si říkám, zda-li se architekti a projektanti nespletli, jestli tento projekt patří opradu do Ostravy, protože po dlouhé době vyroste stavba, která nebude sám pravý úhel. Lokalita je bohužel taková jaká je, trošku mi přijde, že lehce kopíruje myšlenku Atria, nicméně budova se mi líbí. Nicméně by se mi líbila i taková podobná někde v centru, mnohem vyšší a celá prosklená. Avšak ani jedna z budov svou kvalitou nenahradí zbořenou budovu VŠB, která musela Atriu uhnout.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 13. Patrik :

  Podle mě je ta podoba Atriu fajn, to bude k sobě pasovat, a lokalita se mi zdá v pohodě, dobrý výhled, dobrá dostupnost centra, přitom celkem klid na Slezské :)

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.