AOLC Ptáček, Ostrava-Hrabová – vizualizace

V rámci inzerátu k pronájmu komerčních prostor v areálu společnosti Koupelny ptáček byla publikována také vizualizace budoucího areálu.

O záměru jsme informovali již v roce 2019.

zdroj: sreality.cz

Související články


Komentáře

 1. Meechee :

  Jsem si říkal, kdo zaplácne tu poslední volnou parcelu PZH. Tak to tam konečně nebude vypadat jak proluky v centru :)

  Thumb up 8 Thumb down 5
 2. O. :

  Furt to same: Kde jsou solary, zelene strechy, vice stromu?
  Jestli by se na to nemelo udelat nejake pravidlo a vynucovat to? Jinak za par let zacneme brecet jako nedavno kvuli reklamnimu smogu. Proc se to neresi hned? Jsme se v Ostrave porad nikam neposunuli?

  Thumb up 22 Thumb down 0
 3. LoLec.CZ :

  Mě hlava nebere to napojení areálu ne na kruháč, ale pár metrů za ním. Jasně, chápu, že okolní parcely patří asi někomu jinému. Jen je to prostě škoda.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. Ulice Ptáčkova Jestřábského… :

  napojení na kruhový objezd areál firmy ptáček asi nebude možné neboť mezi Markem a areálem ptáček má být nový nájezd a sjezd z dálnice… Tedy de facto rovně kolem benzinové pumpy a Makra jenom mě zaráží proč se na poslední volné parcele nějak nepočítá s cyklisti a chodci a nevyužije se ten stávající podchod Pod dálnicí směrem do Hrabové byla by to pro hrabovskou stranu krásná zkratka do Tesca A vzniklo by tak prodloužení ulice Jestřebskeho, kdyby se konečně využil ten podchod Pod Dálnicí směrem na Frýdek Místek

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.