Administrativní komplex Ostrava-Hrabová

Master Design na svém webu zveřejnil vizualizace administrativního komplexu v Ostravě-Hrabové. V jaké fázi se projekt nachází, zatím nevíme…

hrabova

hrabova

Související články


Komentáře

 1. balde :

  vypadá to pěkně, rozhodně zajímavější design než třeba Tieto, jen škoda, že ty kancelaře jsou v Hrabové, mohli být v ccentru a to i ty co tam uz stoji myslím Axis

  Thumb up 1 Thumb down 7
 2. Tomas T. :

  balde: Netlacte vse silou do toho centra. Jih preci muze mit take pekne stavby….

  Thumb up 4 Thumb down 2
 3. balde :

  Tomas T.: ale proc stavet kancly v prumyslove zone o to jde.

  Thumb up 3 Thumb down 5
 4. thrpst :

  Škoda že tyto stavby nejsou zamýšleny uvnitř města.

  Thumb up 1 Thumb down 4
 5. aggu :

  Ale Kde je v centru tolik volného místa? V centru by to stálo x-násobek. Velké proluky má ve vlastnictví město a jeho plány jsou jedna velká záhada. A na Karolině tyhle krabice budou stát už ve II. etapě.

  Thumb up 4 Thumb down 4
 6. MM :

  balde: Kamarád pracuje v průmyslové zóně a říkal, že ráno je to v MHD peklo, narvané autobusy atd. Nejezdí tam tramvaje a pěšky od Dr. Martínka je to daleko. Dostupné je to pouze autem, což je škoda. Na druhou stranu lepší tam než nikde a dopravní dostupnost je otázka pro město.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 7. j.ree :

  Kdyz uz nove stavby, tak to vemu z trochu jineho soudku. Myslite, ze by bylo uplne mimo realitu zkopirovat a znovu postavit Nemecky dum? Presne tam, kde byl, se vsim vsudy. Mohla by tam byt nejaka restaurace, ale fakt dobra, kde by se dalo kvalitne najist. Dalsi vyuziti napiste ..

  Thumb up 5 Thumb down 4
 8. j.ree :

  Omlouvam se za duplicitu, Enter byl rychlejsi nez ja. Jeste tak uvazuji, ma Ostrava na to mit tolik kancelarskych objektu? Navic, co se deje s Amsterdam office centrum? Pohlo se to nejak? Tomu projektu fandim a docela se mi zamlouval.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 9. balde :

  j.ree: myslim si ze tohle budou stavet primo pro nejakeho investora tery to cele zaplni nebo z vetsi casti,

  Thumb up 1 Thumb down 1
 10. Rýša :

  j.ree: Nevím, který s prominutím vůl, Vám okamžitě vlepil mínus za docela zajímavou myšlenku. Vždyť v Drážďanech se postavil podle původního plánu celý chrám a nejen v Drážďanech i v polským městech postavili repliky historických budov.
  No jo, ale Ostrava je Ostrava. Ta nejen že o tomto by ani neuvažovala, ta si sama ještě i v dnešní době své historické poklady ničí.

  Thumb up 3 Thumb down 5
 11. Danek :

  balde: Třeba je to pro ty tři investory? O kterých se mluví.Jinak za sebe, vypadá to pěkně. A prostě bych to nedal do průmyslové zóny.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 12. hyppo :

  Zajímavé tady pod tímto diskutovat o Německém domě. Ale jednoduše už to že místo na kterém stál se dnes jmenuje po edovi, dost naznačuje jaký by měl tento nápad budoucnost…

  Thumb up 0 Thumb down 2
 13. aldik :

  Hmm, a zase zastavět zelenou plochu (byť je to v PZ a tam je to určeno ke stavbě), ale stále tady máme dost brownfieldů.. Proč neudělat radši kancelářský komplex z Ostravice, z proluk v centru (a že jich je), ze skeletu, z té vysoké zpustlé obludy ve Vítkovicích (nemyslím tu u nádraží, ale tu druhou úplně prázdnou)…

  Thumb up 4 Thumb down 2
 14. Rado :

  A proč opět stavba na zelené louce? Brownfieldů je v Ostravě habaděj…

  Thumb up 5 Thumb down 3
 15. acdlcia [msstavby.cz] :

  A původně tam mělo stát toto
  http://goo.gl/YHetx7
  http://goo.gl/RiX7Ze

  Thumb up 0 Thumb down 1
 16. Michal :

  Obnovit Německý dům v původním stavu a na stejném místě je v Ostravě naprostá chiméra.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Tomas T. :

  balde: Proc stavet zde kancelare? protoze treba budou mit nejakou navaznost na vyrobu v okoli. Nebo proto, protoze tam mohu postavit obrovsky parking pro zamestnance a nemusim to davat nekde pod zem. Nebo proto, protoze je to hned u rychlostni silnice a jsem schopen behem minuty byt na ceste kamkoli a uhanet 130km/h ….

  Thumb up 1 Thumb down 0
 18. MM :

  acdlcia [msstavby.cz]: Připomíná mi to kancelářský komplex The Park v Praze Chodově. Hlavní rozdíl je ovšem v metru, hned u vstupu do areálu stojí autobusy a je tam stanice metra.
  http://www.thepark.cz/cz/pronajem

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.