Administrativní komplex Ostrava-Hrabová

Master Design na svém webu zveřejnil vizualizace administrativního komplexu v Ostravě-Hrabové. V jaké fázi se projekt nachází, zatím nevíme…

hrabova

hrabova

Související články


Komentáře

 1. balde :

  vypadá to pěkně, rozhodně zajímavější design než třeba Tieto, jen škoda, že ty kancelaře jsou v Hrabové, mohli být v ccentru a to i ty co tam uz stoji myslím Axis

  Thumb up  Thumb down
 2. Tomas T. :

  balde: Netlacte vse silou do toho centra. Jih preci muze mit take pekne stavby….

  Thumb up  Thumb down
 3. balde :

  Tomas T.: ale proc stavet kancly v prumyslove zone o to jde.

  Thumb up  Thumb down
 4. thrpst :

  Škoda že tyto stavby nejsou zamýšleny uvnitř města.

  Thumb up  Thumb down
 5. aggu :

  Ale Kde je v centru tolik volného místa? V centru by to stálo x-násobek. Velké proluky má ve vlastnictví město a jeho plány jsou jedna velká záhada. A na Karolině tyhle krabice budou stát už ve II. etapě.

  Thumb up  Thumb down
 6. MM :

  balde: Kamarád pracuje v průmyslové zóně a říkal, že ráno je to v MHD peklo, narvané autobusy atd. Nejezdí tam tramvaje a pěšky od Dr. Martínka je to daleko. Dostupné je to pouze autem, což je škoda. Na druhou stranu lepší tam než nikde a dopravní dostupnost je otázka pro město.

  Thumb up  Thumb down
 7. j.ree :

  Kdyz uz nove stavby, tak to vemu z trochu jineho soudku. Myslite, ze by bylo uplne mimo realitu zkopirovat a znovu postavit Nemecky dum? Presne tam, kde byl, se vsim vsudy. Mohla by tam byt nejaka restaurace, ale fakt dobra, kde by se dalo kvalitne najist. Dalsi vyuziti napiste ..

  Thumb up  Thumb down
 8. j.ree :

  Omlouvam se za duplicitu, Enter byl rychlejsi nez ja. Jeste tak uvazuji, ma Ostrava na to mit tolik kancelarskych objektu? Navic, co se deje s Amsterdam office centrum? Pohlo se to nejak? Tomu projektu fandim a docela se mi zamlouval.

  Thumb up  Thumb down
 9. balde :

  j.ree: myslim si ze tohle budou stavet primo pro nejakeho investora tery to cele zaplni nebo z vetsi casti,

  Thumb up  Thumb down
 10. Rýša :

  j.ree: Nevím, který s prominutím vůl, Vám okamžitě vlepil mínus za docela zajímavou myšlenku. Vždyť v Drážďanech se postavil podle původního plánu celý chrám a nejen v Drážďanech i v polským městech postavili repliky historických budov.
  No jo, ale Ostrava je Ostrava. Ta nejen že o tomto by ani neuvažovala, ta si sama ještě i v dnešní době své historické poklady ničí.

  Thumb up  Thumb down
 11. Danek :

  balde: Třeba je to pro ty tři investory? O kterých se mluví.Jinak za sebe, vypadá to pěkně. A prostě bych to nedal do průmyslové zóny.

  Thumb up  Thumb down
 12. hyppo :

  Zajímavé tady pod tímto diskutovat o Německém domě. Ale jednoduše už to že místo na kterém stál se dnes jmenuje po edovi, dost naznačuje jaký by měl tento nápad budoucnost…

  Thumb up  Thumb down
 13. aldik :

  Hmm, a zase zastavět zelenou plochu (byť je to v PZ a tam je to určeno ke stavbě), ale stále tady máme dost brownfieldů.. Proč neudělat radši kancelářský komplex z Ostravice, z proluk v centru (a že jich je), ze skeletu, z té vysoké zpustlé obludy ve Vítkovicích (nemyslím tu u nádraží, ale tu druhou úplně prázdnou)…

  Thumb up  Thumb down
 14. Rado :

  A proč opět stavba na zelené louce? Brownfieldů je v Ostravě habaděj…

  Thumb up  Thumb down
 15. acdlcia [msstavby.cz] :

  A původně tam mělo stát toto
  http://goo.gl/YHetx7
  http://goo.gl/RiX7Ze

  Thumb up  Thumb down
 16. Michal :

  Obnovit Německý dům v původním stavu a na stejném místě je v Ostravě naprostá chiméra.

  Thumb up  Thumb down
 17. Tomas T. :

  balde: Proc stavet zde kancelare? protoze treba budou mit nejakou navaznost na vyrobu v okoli. Nebo proto, protoze tam mohu postavit obrovsky parking pro zamestnance a nemusim to davat nekde pod zem. Nebo proto, protoze je to hned u rychlostni silnice a jsem schopen behem minuty byt na ceste kamkoli a uhanet 130km/h ….

  Thumb up  Thumb down
 18. MM :

  acdlcia [msstavby.cz]: Připomíná mi to kancelářský komplex The Park v Praze Chodově. Hlavní rozdíl je ovšem v metru, hned u vstupu do areálu stojí autobusy a je tam stanice metra.
  http://www.thepark.cz/cz/pronajem

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.