Administrativní budova Porážková

Záměr výstavby administrativní budovy v Porážkově ulici v blízkosti Nové Karoliny.

Chápem dobře, že prodali ?

zdroj: moap.cz

Související články


Komentáře

 1. thrpst :

  Tyto lokality potřebují zastavět.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  pokud chapu dobre, tak toto obvykle muze prodavat obvod, pokud si mesto nevyhradi o tom rozhodnout. a tady si vyhradili. o tom, jestli prodaji nebo neprodaji, tam nic neni.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. LP :

  To ne, to si dělají srandu… Je tady vysoká nezaměstnanost, málo se staví a oni nechají rezervu pro parkoviště… To chce zmedializovat a postavit se proti záměru! Už mě to nebaví!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. mm :

  Jestli to chápu dobře, tak ten odbor nesouhlasí, ale město naopak souhlasí a snad i prodalo?. Chtěl bych vidět toho debila, který vydal to nesouhlasné stanovisko a raději by tam viděl parkoviště, než zástavbu, která by tomu místu dodala nějaký urbanistický celek. Oprvadu je vidět, že tady máme stále ještě dost debilů, kteří neumí myslet, zvláště, když je tady velká nezaměstnanost. Snad zvítězí zdravý rozum a budova nad parkovištěm. Na co pak máme o kousek dál parkoviště za domem uměním?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. marian :

  vy si vážně myslíte, že se na radnicích rozhodují podle toho, co je lepší pro město, nebo aspoň co si kdo myslí, že je lepší pro město? Jsou výjimky, viz Litomyšl, ale vypadá to např. v Ostravě, že radní přemýšlí, co by bylo pro město nejlepší? (příklady si dosaďte sami). Pokud z toho něco kápne, nechali by tam posavit klidně kaufland, pokud z toho nic nebude, zelenou by nedostala ani např. nejkvalitnější vědecká knohovna na světě, kterou by někdo chtěl postavit zadarmo.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. mm :

  marian: A proč zrovna Litomyšl? Ten znám velice dobře. Problémy se najdou asi v každém městě, ale říct, že místo budovy, která přinese práci a snad i nějakou architekturu by mohli postavit parkoviště, tak takhle opravdu může uvažovat jen pablb. Otázkou je, co stojí za tím pozadím, co my asi nevidíme. Jaká studie byla předložena, kdy chtějí začít stavět atd. Já snad doufám, že zvítězí zdravý rozum. Stejně si myslím, že musí už dávno existovat studie a zrovna to místo musí do budoucna počítat se zastavěním. Pochybuji, že by to chtěli nechat tak. Takže se možná tady zlobíme zbytečně, ale asi stačí už jen ten fakt, že tak někdo zauvažuje.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Já to pochopil tak, že magistrát pozemky prodal.
  Nicméně nechápu záměr obvodu s parkovištěm. Když už,tak parkovací dům. Stačí, že po dostavění první etapy Porážkové vzniklo parkoviště mezi ulicemi Švabinského a Kolejní -> velmi lukrativní parcela.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. mm :

  martin [msstavby.cz]: Takže prodal zájemci na výstavbu te administrativní budovy?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. marian :

  mm: myslím, že tam v tej Litomyšli vzniklo trochu kvalitní architektury, tak jsem to uvedl, aby mě tu někdo nechytal za slovíčko, že jsem negativní a pesimista :-) jinak, já z té důvodové zprávy vyvodil, že se usnesli, že si vyhrazují právo rozhodnout o prodeji…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. mm :

  marian: Litomyšl znám velice dobře, proto jsem se jen zeptal. Bydlení je tam opravdu nádherné.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.