Rekonstrukce dvorů Jana Maluchy

Celá stavba je těsně před dokončením. Parkovací místa jsou obsazeny, dodělávají se oddechové zóny a chybí už jen finální úprava zelených ploch.

Související články


Komentáře

 1. LP :

  Nevím, ale nebylo by efektivnější tam postavit jednoduchý železobetonový parkovací dům o třech až čtyřech patrech než zastavovat další a další plochy… Vím že by to bylo dražší, ale takhle to bude ještě víc a víc betonu (OK moje řešení je taky z betonu)… Ale chce to něco jednoduchého za co nebudou místní platit, jinak to fungovat nebude…
  Jo jasně vím, nemám rád Dubinu a podobná sídliště, ale tyhle estetizace jsou na ho..o, chce to řešit systémově a dlouhodobě…

  Thumb up 1 Thumb down 2
 2. Dali :

  Marnost nad marnost – myslím že v tom se nedá žít, aniž by člověk psychicky nestrádal. Vím že ti kteří tam bydlí, jsou nejchudší z chudých (a nemyslím to jen finančně). Ty lepší chodníky jim přeju a ani trochu nezávidím.

  Thumb up 1 Thumb down 8
 3. via :

  Vypadá to dost hrozně, jako nějaký zadní zásobovací vjezd k obchoďáku. Dřív tam měli zajímavě klikatou plochu s vymezenou zelení, teď zoufalou úpravu jako na Běláku. Udělat z úzkých uzavřených dvorů primitivní parkoviště pro všechny je zcela špatný koncept.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 4. Honza :

  Fuj, to sídliště působí pěkně depresivně. Nevím, jak to tam vypadalo předtím, ale tomuhle už žádná úprava nepomůže.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 5. Crazym :

  Dali: To by mě zajímalo jak to je myšleno s těmi chudými :-) Já osobně znám jednoho co tam bydlí a nemám ani třetinu toho co on. Ježišikriste, teď mi to došlo, já jsem vlastně žebrák, tak ještěže psychicky nestrádám z důvodu nevhodné lokality bydlení :D

  Thumb up 2 Thumb down 2
 6. Balde :

  Dali: Hlupáku

  Thumb up 3 Thumb down 2
 7. Hynek [msstavby.cz] :

  Balde: promin, ten puvodni post se nam z jasnych duvodu sprajcnul v systemu na schvaleni a bylo to rekneme presne na hranici, takze jsem ho nepustil. Crazym treba napsal to same a vylozene slusne. tenhle vystrel ti tu necham, pac vidim, ze to pnuti je velke a potrebuje ven, ale zkuste se krotit. :)

  A jinak ano, ja nevim, v jake sfere se Dali pohybuje (a taky to nemyslim jen financne), ale na takovych sidlistich zije cele spektrum lidi, od delnika po dokotora, nemam poneti, podle ceho to umi vsechno hodit do jednoho pytle a oznackovat nejak podobne. nehlede na to, ze „nejchudsi z chudych“ maji spis boudy pod mostem, nez zby resili parkovani pred barakem.

  to oznaceni opravdu dost uletelo..

  Thumb up 3 Thumb down 1
 8. Balde :

  Hynek [msstavby.cz]: jj

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. Dali :

  Nemám co dodat.

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.