28. října 1753/80

Aktuální fotografie přestavby objektu na bytový dům. Ulici 28. října v centru Ostravy.

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Evidentně někdo má prachů a neví do čeho je vložit, kdo půjde bydlet vedle frenkventované a smradlavé silnice na mostech? Smrad a hluk z aut 24/7. :-D Tam patří kanceláře, ne byty. Samozřejme neprodejné byty za X mega, na ivenstici a za mega nájem.

  Thumb up 10 Thumb down 20
 2. bapi :

  aldik: Navic z domu vyjdes pod most a… je porad vedle ta ubytovna?

  Thumb up 2 Thumb down 6
 3. Graylag :

  Já bych to úplně neodsuzoval. Lokalita je to z hlediska dostupnosti okolí výborná, dá se tam snadno dostat autem a je kde parkovat (barák má dokonce garáže). Pokud se dobře udělá odhlučnění z jižní strany, tak si to kupce/nájemníky najde a ani nebude nutné jít s cenou příliš dolů.

  Thumb up 23 Thumb down 3
 4. tjov :

  bapi: ubytovna funguje, zrovna před týdnem někdo komentoval na google „kvalitu“ ubytování.

  http://www.ubytovnapodmostem.cz/

  Thumb up 4 Thumb down 1
 5. Cyklista :

  Graylag: Ono je tady bohužel spousty komentujících, kteří své vlastní subjektivní pocity generalizují na většinu obyvatelstva světa. A mají pocit, že když jim se nelíbí Metalurg, tak nikomu se nelíbí, stejně tak je to s tímto domem. Já třeba bych nikdy nebydlel ve sklepním bytě, nebo v garsonce, a přeci existují tisíce lidí, kteří jsou rádi že tam bydlí….

  Thumb up 15 Thumb down 4
 6. tjov :

  a recenze jsou výživné :-D , tady od nějakého Fina :

  „Nemohu doporučit. Nachází se v místní chudinské čtvrti, kde se o zeď budovy opírá spousta vágních pouličních lidí. Špinavé pokoje, zápach, problémy s vnitřním vzduchem mi způsobily dýchací potíže. Auto naštěstí nebylo kradené. Za cenu můžete dát jednu hvězdu, ale já bych raději spal v autě někde jinde.“

  Thumb up 10 Thumb down 2
 7. bapi :

  tjov: :D :D :D Proto bych chapal, kdyby tam mesto udelalo nejake startovni byty apod. Ale soukromy projekt, kde si beztak reknou o 70.000 za m²… mozna se rika, ze na kazde zbozi je kupec, ale tady to nevidim. Kdyby se nejblizsi okoli rozvijelo, ale vzdyt tady byl jen par dni zpatky clanek, jak to Amsterdam Office Centrum neni ani po 15ti letech…

  Thumb up 1 Thumb down 2
 8. maritn :

  Cyklista: A hlavně mi přijde, že jediná skutečná zkušenost s investicí do nemovitostí většiny těchto komentujících je jejich hypotéka a kuchyňská linka :).

  Thumb up 8 Thumb down 5
 9. Martin Moravec :

  Kupce si to časem najde. Byty se kupují buď na bydlení nebo investici s následným pronájmem. Místní ví co je to za lokalitu, takže těch bude minimum. Naopak investoři z jiných koutů ČR se podívají na mapu a uvidí hned vedle obchodní centrum a kanceláře na Karolině, zastávku MHD, vlak a podobně. Někteří tam před koupí ani nepřijdou, na ty je projekt cílený. Za mě je lepší tohle než chátrání budovy, ale osobně si myslím, že by se dům víc hodil na krátkodobé ubytování, studentské ubytování a podobně. Investor dá práci stavební firmě, různým profesím, takže pro Ostravu to má jedině pozitivní efekt. Jen houšť a větší kapky!

  Thumb up 18 Thumb down 5
 10. Rdm :

  aldik: lidé bydlí kolem Opavské, kde je provoz řekl bych ještě vyšší, proč by nebydleli tady? Jsou takoví co vyžadují bydlení v rušném centru a ta lokalita není vyloženě špatná, byť vedlejší ubytovna je velké mínus. A jako nějaký zájem o ty byty očividně je https://karolinska.cz/#nabidka-bytu

  Thumb up 13 Thumb down 2
 11. Michal :

  Kde na Opavské jezdí auta dva metry od okna ve druhém patře?

  Thumb up 3 Thumb down 8
 12. petrK :

  že z toho může být i druhá ubytovna nikoho nenapadlo?

  Thumb up 6 Thumb down 5
 13. aldik :

  petrK: opravím si barák za X desítek mega a udělám z toho ubytovnu? :-D No to asi ne, leda ubytovnu pro manažery :D

  Thumb up 7 Thumb down 3
 14. Graylag :

  Martin Moravec:
  Jako spekulativní investice to může mít význam i pro místní. Že je ta lokalita jaká je neznamená, že taková bude i v budoucnu. Zejména pokud se povede tenhle projekt a nastěhují se tam normální lidé, může se udělat totéž se sousedními třemi domy. K tomu pár luxusnějších podniků do parteru a může z toho být hodně vyhledávaná adresa.
  Nebo taky ne.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 15. Aleš K. :

  Mohlo by se to dostavět a připojit k řadě domů za rohem.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 16. padickos :

  Aleš K.: To asi nevyjde, stojí tam autosalon.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.