ZŠ Komárov – rekonstrukce (vč. vestavby)

Aktuální fotografie dokončené rekonstrukce ZŠ v Opaavě-Komárově.

Jedná se o celkovou rekonstrukci stávajícího objektu Základní školy v Opavě – Komárově zahrnující dispoziční úpravy objektu v 1. PP, 1. NP a 2. NP včetně vestavby učeben v půdním prostoru 3. NP (nadezdívka 3. NP, nová konstrukce krovu, střešní konstrukce a související práce), rekonstrukci vnitřních rozvodů (elektro, osvětlení, slaboproud, ústřední vytápění, zdravotechnika, akustické úpravy učeben). Součástí je rekonstrukce střechy včetně zateplení, revitalizace obvodového pláště budovy, zahrnující výměnu oken a dveří a zateplení obvodových stěn budovy včetně architektonického řešení fasády a rekonstrukce systému bleskosvodu.

Původní stav

Související články


1 komentář

  1. Aleš K :

    Nádhera! Palec nahoru. Více takových rekonstrukcí.

    Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.