Zpracování cyklo. dopravy v Odrách

Město Odry vypsalo veřejnou zakázku na vytvoření komplexního plánu rozvoje cyklistické infrastruktury ve městě a jeho místních částech s návazností na okolní stávající i plánované cyklotrasy/cyklostezky.

Předmětem veřejné zakázky je vytvoření komplexního plánu rozvoje cyklistické infrastruktury ve městě Odry a jeho místních částech s návazností na okolní stávající i plánované cyklotrasy/cyklostezky (dále jen „cyklogenerel“). Koncepce bude zahrnovat analýzu současného stavu cyklistické dopravy včetně souvisejícího dopravního značení cyklotrasy/cyklostezky, návrhy krátkodobých a dlouhodobých řešení, která povedou ke zlepšení a dalšímu posilování pozice cyklistiky ve městě, plánování infrastruktury, bezpečnostní opatření, propojení s ostatními druhy dopravy, finanční plánování a také zpracování majetkoprávních a vlastnických vztahů potřebných pro realizaci navržených opatření.
Plnění veřejné zakázky bude spolufinancováno Moravskoslezským krajem z programu Podpora rozvoje cykloturistiky v Moravskoslezském kraji pro rok 2022+, v rámci projektu „Zpracování cyklistické dopravy v Odrách“.

zdroj: zakazky.odry.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.