Železniční cargo Mošnov

Aktuální fotografie výstavby železničního překladiště na letišti Ostrava-Mošnov.

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. vojta :

  Nějaké aktuální info k letišti: Druhým týdnem už létá nová nákladní linka z Číny, opět, tak jako u Uzbeka, pro firmu EGT Express, tentokrát se jedná 2x týdně o Boeing 777-300 společnosti Rossiya Airlines. EGT by se měl každý obyvatel MSK klanět, neboť to, co s letištěm a segmentem nákladní dopravy na něm dokázali, a co teprve dokáží, je neskutečné. Věřme, že nejpozději příští rok se začne s výstavbou nového cargo terminálu letiště. Tlačí nás místo.

  Thumb up 36 Thumb down 4
 2. Archerr :

  vojta: ale ta nova linka ma letat jen do konce roku ne?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Michal :

  Segment nákladní dopravy na Mošnově je přesně to, před čím by se měl každý obyvatel MSK klanět?
  Jako vtip je to hodně blbé, jako provokace docela povedené.

  Thumb up 13 Thumb down 17
 4. thvari :

  vojta: jak je to s tou dříve avizovanou opravou přistávací dráhy, nevíš?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. vojta :

  thvari: Michal: Archerr: Archerr: ano, vse docasne ale muze zustat stale. Michal: Je to mysleno zcela vazne. Verim, ze nebyt carga, muzeme misto rwy sadit repku. Thvari: Musi zazrakem vydrzet, kraj je posledni dobou hodne divny, ale to je long story. Oprava nejdriv za dva roky.

  Thumb up 9 Thumb down 1
 6. Ic540 :

  Měl bych dotaz. V minulosti se avizovalo že se postaví někde u trianglu zastávka průmyslová zóna. V dostupné vzdálenosti by tak bylo všech pět firem co tam mají ty haly. To už je pasé…?

  Thumb up 6 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  vojta: Vojto, nevíš prosím tě, jaký druh zboží se dopravuje z/do Číny?

  Btw:
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-byznys-reality-do-ceska-vstoupil-americky-realitni-obr-kupuje-haly-na-ostravsku-181875#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.web.nexttoart&dop_req_id=30vEP0462JX-202111261913&dop_id=181875

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.