Zelená osa Vítkovic

Část projektu kolem ulice Ruská je skoro dokončena. Stromy byly vysazeny hlavně před starou i novou budovou Hammeringu, ale také směrem k Mírovému náměstí. Začalo i čištění travnaté plochy parku u ulice Kotkova od různých betonových zbytků, trubek…

Související články


Komentáře

 1. twiggy :

  nevíte někdo, proč není osázena a upravena plocha po autobazaru? ten pozemek nepatří Vítkovicím

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  twiggy: Tento pozemek bohužel Vítkovicím nepatří. Takže se jistému manželskému páru podařilo zasadit pořádnou asfaltovou ránu celému tomuto projektu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aleš m. :

  acdlcia [msstavby.cz]:
  A jak to dělají jinde – myšleno západně za hranicemi ČR. Tam přece taky manželské páry vlastní různé pozemky ve městech či vískách a vše je sladěno a upraveno a opraveno….atd. Tam mají na soukromníky páky, aby tito se museli o své stavby nebo pozemky starat tak, aby nebyly pěstmi na oči??? jak to, že u nás tyto „páky“ nejsou, potažmo věta – my nic nezmůžeme – se představitelům města tak vžila, že jim snad i tento stav vyhovuje. ( viz třeba Městská jatka nebo přímo v centru Ostravica)
  Oni se za tohle nestydí??? Když ale nejsou ty páky…..

  Thumb up 2 Thumb down 2
 4. kulík :

  acdlcia [msstavby.cz] : já bych z toho neměl takový strach, jezdím okolo toho už 6 let a ta plocha je rok od roku zelenější :D (sarkasmus)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. acdlcia [msstavby.cz] :

  kulík: Je pravda že když tam při cestě kolem budou lidi plivat třeba pecky z jablek, nebo házet šišky tak tam ty stromy jednou dostaneme taky.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.