Žel. zastávka Louky nad Olší

Fotografie modernizované železniční stanice Louky nad Olší.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

V rámci optimalizace tratě 320 bylo postaveno zcela nové nástupiště s podchodem a výtahem. Instalovány jsou i nové informační zařízení včetně staničního rozhlasu. Postavena byla zcela nová budova technického zázemí.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  sterilita non plus ultra :D

  Thumb up 4 Thumb down 9
 2. Petr Chlopecký :

  Neposílejte mně ty vaše ptákoviny, jste již otravní

  Thumb up 2 Thumb down 28
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Petr Chlopecký: Dobrý den, je možné, že jste si VY SÁM zapnul upozornění na nové články na vašem prohlížeči. Je tedy čistě na vás si to v nastavení prohlížeče vypnout.

  Thumb up 27 Thumb down 2
 4. thvari :

  ten betonovy podchod – potlesk :-)

  Thumb up 10 Thumb down 4
 5. Crazym :

  A já si myslel, že tenkrát https://www.msstavby.cz/ctpark-ostrava-objekt-o26-3-19-12-2018/ v diskuzi to byl jen takový drobný exces ale on asi dodnes nezjistil k čemu je ten zvoneček když se na něj nedá zvonit :DD
  A tohle má taky volební právo :DD

  Thumb up 9 Thumb down 0
 6. S200 :

  Vcelku zbytečná stavba (kromě části sloužící nákladní dopravě), neboť počet cestujících, kteří stanici využívají je minimální.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 7. KA :

  Počet cestujících je minimální, souhlasím, optimalizace tratě se provádí paušálně, né s ohledem na skutečné potřeby…No, aspoň se staví, když jsou peníze… Předimenzace je možná v souladu s tím, že „hned“ za nádražím je turistická atrakce Slovanské hradiště Podobora + Rybí dům, nádraží je tedy ideálním výchozím bodem, který se dá k jejich návštěvě využít.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 8. S200 :

  KA: K Rybímu domu je to blíže ze zastávky Chotěbuz, do archeoparku to je z Chotěbuze i Luk zhruba stejně daleko. Podle mého názoru měly být nástupiště v rámci modernizace stanice zlikvidovány, bohatě postačuje Chotěbuz, kde navíc jezdí vlaky nejen od Karviné, ale i od Havířova.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.