Zastávky Dřevoprodej – foto z výstavby

Aktuální fotografie rekonstrukce MHD zastávky Dřevoprodej v Ostravě-Hrabůvce. Prostor získává vkusnější velkoformátovou dlažbu. Místy jsou již umístěny nosné konstrukce přístřešků.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

1. vojta :

Až na to tempo.

2. samik :

To ještě není hotové? Roky KSČ, ODS, ČSSD říkalo že na opravy nejsou prachy. Od té doby co to tu vede ANO se to rozjelo do takové míry, že dnes se Ostravou nedá projet. Kdyby si to tenkrát nesypaly do kapes dneska by se nám nerozsypaly mosty. Snad to už bude brzo hotové, aby se mohly pustiti do nových projektů jako je dostavba Prodloužené Místecké, Francouzskou ulici napojit přímo na ulici Rudnou v Porubě, severní spojení Poruby přes Třebovice napojení lokality „Dolní Vítkovice“ a „nového centra-Jih“ v oblasti dnešního areálu Eurovia. A do toho modernizace železničního uzlu Ostrava. Hlavně by se měla vyřešit situace u sadu Boženy Němcové včetně rozšíření Mariánskohorské ulice! Jednou za čas tam jedu a je to peklo i pro zkušeného řidiče!

samik: Opravdu? I pro tak zkušeného řidiče jak jsi Ty? No toto 😲

4. Daniel :

Chápe někdo proč byla postavena ta náhradní „dřevěná“ zastávka Dřevoprodej, když cca 50 metrů za ní je další, tedy Moravská?

5. pomsta Jouzovy :

Daniel: přestup na autobusy (místní i meziměstské) ?

6. Petr Halfar :

Ještě travní koberec celého kolejiště a pecka!

7. samik :

Crazym: My se známe? Netykejte mi! Mimochodem kde ve větě:… a je to peklo i pro zkušeného řidiče! Jste informován o mých jízdních zkušenostech?

8. Dr. Kohn :

samik: Nehledejte v tom záhadu. Tady jde o to všechny pourážet a vyřvat se. O nic jiného.

9. Markéta :

Ale absolutně nechápu, proč když se na zastávkách nepracuje, nejsou ty směrové sloupky zasunuty ke kraji, aby fungovaly oba jízdní pruhy. Nemusely by tak po ránu vznikat v těchto místech kolony. Někdo by se nad tím mohl zamyslet.

10. Jiří :

Stavba století. Však zdroje jsou.

11. davidb :

Nevím kde to vložit, ale u nás jsme rekonstruovali 2 zastávky a DPO tam postavilo nové označníky a za mě teda skvělé!
    Fakt vypadají dobře.

davidb: No to je rozdíl :D https://mapy.cz/s/hupokabeze Díra jako díra :-)

13. marie :

Crazym:
    No to teda je sakra rozdíl: vystupovat z autobusu na vozovku nebo na ostrůvek! Až vám bude 60+ tak to poznáte, před 10 lety mi to taky nepřišlo, ale teď jsem za ten ostrůvek hodně vděčná.

14. davidb :

Crazym:
    Oprava.
    Rekonstruováno jsme 3 zastávky. Přístřešky jsou vždy jen ve směru do Ovy.
    Tu na fotce. U školy, kde přibyl přechod s ostrůvkem a Na Roli, kde je taky přechod. Vše v rámci rekonstrukce chodníku, který se řešil 10 let. Bo pozemky.

Cestující kritizují nové zastávky v Ostravě. Mají zajímavý design, před větrem a deštěm ale chrání málo

„„Určitě se to dá do jisté míry vnímat jako nedostatek, na druhou stranu jsou tam i podchody, které je možné využít v případě, že tam někdo čeká delší dobu,“ řekla náměstkyně primátora Ostravy Zuzana Bajgarová (nestr.).“

Gratulki, tato osoba řídí investice za miliardy.