Zahájení oprav dlažby na Masarykově náměstí

„Vedení našeho městského obvodu na začátku letošního roku iniciovalo, vzhledem ke končícím zárukám, jednání za účasti magistrátu, zástupců našeho obvodu a nástupce zhotovitele spol. Eiffage Construction vedoucí k řešení špatného stavu dlažby na Masarykově náměstí. Kromě výměny poškozené dlažby jsme trvali na tom, aby bylo provedeno zdrsnění současné dlažby tak, aby v zimě neklouzala. Sice to pro náš obvod bude znamenat pečlivější údržbu, ale technické služby jsou na to dostatečně vybaveny,“ uvedl Dalibor Mouka, místostarosta městského obvodu.

Stavební práce začnou v úterý 11. října. Opravena budou rozbitá místa po obvodu náměstí a kompletně bude vyměněna dlažba v nejpostiženějším prostředním pruhu náměstí o rozměru 15x 50 metrů. Oprava by měla být  dokončena do 20. listopadu. „Tento termín byl námi požadován proto, aby mohlo být náměstí 26. listopadu ozdobeno vánočním stromem a mohly být zahájeny vánoční trhy,“ doplnil místostarosta Dalibor Mouka.

 

Zdroj: moap.cz

Související články


Komentáře

  1. Hynek [msstavby.cz] :

    +clanek na denik.cz „Dlažba na Masarykáči se začne opravovat“: http://goo.gl/cUzT1

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Hynek [msstavby.cz] :

    +clanek na denik.cz „Dlažba na Masarykáči: oprava nedodělků je v nedohlednu“: http://goo.gl/uLTht

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.