Zahájena poslední etapa Hruškového sadu

V červnu 2015 jsme zahájili výstavbu poslední etapy domů na ulici Před lanovkou. V této řadě budou situovány celkem tři bloky domů, každý se čtyřmi domy. Všechny domy budou typu „velký“. Šest domů bude s jednogaráží a šest s dvojgaráží. Díky tom, že etapa je rozdělena do tří bloků.

hruskovy sad

hruskovy sad

Na celkové vizualizace se jedná o řadu domů v levém horním okraji:

hruskovy sad

zdroj: muglinov.cz

Související články


Komentáře

 1. balde :

  jsem zastáncem pokud bydlet v rodinnem dome nebo radovce, tak bud primo ve meste nebo v jeho blizkem okolí, než na „Čeladné“

  Thumb up 5 Thumb down 1
 2. johny :

  Nelíbí, je to jen další paneláček naležato. Investor využívá již vybudované občanské vybavenosti s vlastní přidanou hodnotou nula. Když se podíváte na jejich stránkách na fotky z realizace, vše je oploceno a není tam ani metr čtvereční veřejné zeleně. U projektů řádově s desítkami objektů by nějaký malý společný parčík s hřištěm pro děcka měl být minimum. Odpovídá to maximalizaci zisku developera na úkor maximalizace nákladů samosprávy na údržbu a externality.

  Thumb up 4 Thumb down 4
 3. Crazym :

  johny: Co tam chceš přidávat? Další Vesničku soužití? :DD
  A to že se ti to nelíbí dáš jasně najevo nepodporováním toho zlého developera a podpoříš svými penězi nějaký jiný smysluplný projekt a to vše je zcela na Tobě :DD

  Thumb up 2 Thumb down 2
 4. johny :

  Co to má dokopy s Vesničkou soužití?

  já jen, když si budu chtít někde v zeleni/parku zaběhat, můžu v lepším případě oběhnout celý blok a oklikou se dostat do džungle (to je ten Hruškový sad!!!). Teoreticky se to vzít i napřímo, ale je k tomu potřeba přeskočit pár plotů. Až pošlu děcka ven, tak můžou jít leda po silnici, protože investora místy nikdo nedonutil postavit/vyčlenit místo na chodník. Prostě všichni jezdí autem, a kdo ne, ten je za exota. A co děti, budou si mít kde hrát? Řekl bych, že ne…

  Thumb up 2 Thumb down 1
 5. Tomas T. :

  johny: Vy asi nemate deti ze? Jinak by jste toto nenapsal. Deti dnes nechteji behat po venku a hrat si. Hlavni je mit mobil, tablet a hrat hry. Doba se zmenila. Chapu ze Vam to prijde divne, i mne to tak pripada. Ale to je myslim normalni, vsem starsim pripada ta mlada generace spatna a to co dela je spatne. To uz bylo pred sto lety…..

  Thumb up 1 Thumb down 3
 6. Nimrod :

  Já si myslím, že se nejedná o poslední etapu. Ještě nejsou ve výstavbě ty 3 samostatné „vila domy“, které jsou na vizualizaci uprostřed. Jinak za mě je to dobrá lokalita a příjemné bydlení, mohu potvrdit.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. johny :

  Tomas T.: Ne, nemam a bohuzel mate pravdu. Ale pohyb je potreba obecne podporovat vsemoznymi zpusoby. Jen jsem chtel poukazat na to, ze se tu vytvari prostredi, kdy je pouziti vlastni fyzicke aktivity pri dopravde z/do mista bydliste uplne cizi.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Nimrod: Asi od nich upustili, nebo nevím. Text je ze stránek investora.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.