Hruškový sad – foto z výstavby

Stavba je u konce a všechny pozemky byly obsazeny. Dokončují se už jen individuální úpravy a přístavba garáže k poslední miniřadovce. Pozemek na poslední fotce patří jinému vlastníkovi a co zde vyroste není zatím známo.

Související články

Komentáře

  • Gabriela 04.10.2017  ●  10:23

    Dobrý den,

    jaká je cenová relace těchto bytových jednotek.

    Předem děkuji. Pražáková

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 3
  • rasta 04.10.2017  ●  11:53
    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Balde 04.10.2017  ●  11:58

    Taky vam tam chybi stromy??? Je to strasne neosobní prostor

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • LoLec.CZ 05.10.2017  ●  08:48

    Balde: Pravda. Na ten volný pozemek na poslední fotce by mohli vysadit hruškový sad, aby název ulice dával opět smysl.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.