Yogapointy

Moravskoslezský kraj vypsal zakázku na realizaci pěti yogapointů.

Autor: KLAR

Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je 5 ks yogapointů, jejich dodání a montáže na 5 různých míst v Moravskoslezském kraji ve dvou variantách provedení.

zdroj: nen.nipez.cz

Související články


Komentáře

 1. O. :

  Co to je za nesmysl? Skoda penez, i skoda casu o necem takovem vubec uvazovat. Toho experta, co s tim prisel, poslat na pracak.

  Thumb up 17 Thumb down 13
 2. rasta :

  O.: vás je taky škoda, že nesmyslně komentujete něco, o čem nemáte ani páru. Určitě v pracovní době…

  Thumb up 6 Thumb down 13
 3. Feldenpointy :

  Hura, ty vetsi budou super i pro Feldenkreis :)

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. MareK :

  rasta: sry, ale mi tohle připomíná betonové květináče ve Vítkovicích…

  Thumb up 10 Thumb down 1
 5. aggu :

  Proč ne Komenského sady? Tam to dává smysl, na rozdíl od Landeku.

  Thumb up 13 Thumb down 1
 6. Jenki :

  Boží. Úplně se tam vidím ve svých -nácti letech s kámošema a s flaškou jabčáku za 11Kčs :)

  Thumb up 20 Thumb down 1
 7. Crazym :

  „Věřím, že Yogapointy nabídnou prostor nejen pro cvičení, ale i pro odpočinek od stresu,“ uzavřel náměstek hejtmana Jan Krkoška.“ Je pěkné, že je ten pán věřící ale asi vůbec netuší co se zrovna v tom místě na Landeku nachází, Tam v okolí toho hřiště a lanovky pro děti toho nikdo moc nenarelaxuje a stres si spíš jenom podpoří, obzvlášť když je pěkně. Jedině snad, že by tam chodili relaxovat v noci :DD Každopádně pokud by se tam vykrucovaly nějaké pěkné mladé kikiny v elastických oblečcích tak by to mohl být celkem dobrý relax pro nás bikery co se tam v pauzách mezi lítáním po trailech na kopečku chodíme naproti občerstvit. Ale to zase já nejsem moc věřící :DD
  Spíš to vidím potřebu vykazovat nějakou činnost, utratit peníze a na malou domů nějaké firmě…

  Thumb up 16 Thumb down 1
 8. O. :

  rasta: O cem nemam paru? Ze k cviceni jogy je zapotrebi takovy nesmysl? Opravdu tomu veris? Opravdu se ty penize nedaji vyuzit lip? Zkus se radeji zamyslet nad prinosem takto vynalozenych (vyhozenych) penez, nez nad mou pracovni dobou. Teda jestli platis dane a nejsi nejaka „obecne-prospesna“ nebo urednicka vyzirka.

  Thumb up 13 Thumb down 3
 9. Marián Kyral :

  Crazym:
  Úplně stejné to je na Olešné. Hned vedle restaurace s výhledem do polí: https://mapy.cz/zakladni?x=18.3207354&y=49.6507869&z=19&pano=1&base=ophoto&pid=46667874&yaw=5.177&fov=1.257&pitch=0.015

  Hodně mi to připomíná ty grilovací přístřešky ve FM. Ze čtyř se aktivně využívá jen jeden: https://mapy.cz/zakladni?x=18.3538795&y=49.6717899&z=17&pano=1&base=ophoto&source=base&id=2103778&gallery=1

  Přístřešek u Sokolíku nikdo ke grilování nepoužívá, přístřešek u pracovního úřadu obývají bezdomovci a poslední skončil za plotem baseballového areálu.

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.