Výtah Venuše

Po vzoru nedalekého "bezejmenného" obchodního komplexu probíhá i zde výstavba výtahu.

Související články

Komentáře

  • adamous 22.05.2020  ●  14:22

    Zatim to vypada jako verejna sibenice. Bude tam stolicka, lano uz tam je a bude se padat dolu do diry, kde bude mlynek na maso a vedle je prodejna kebabu … :D

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 2
  • Rdm 22.05.2020  ●  16:40

    adamous: vzhledem ke smradu, který se především v létě z kebabu line, to bude spíše plynová komora :-D

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 2
  • Marian Kechlibar 23.05.2020  ●  12:41

    adamous:

    Dokonce jako anglická šibenice. Long drop, jak jej spočítal kat jménem William Marwood. U nás se v moderní době taková hluboká propadla nepoužívala a místo toho se odsouzenec spíš uškrtil (rakouské dědictví jménem Würgegalgen).

    Zrovna píšu na tohle téma knihu, takže fotka z rodné Hrabůvky mě nečekaně oslovila :)

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 0
  • Jižan Z hrabuvky 23.05.2020  ●  14:20

    možná šibenice pro ty co rozhodovali o tom blízkém pseudonáměstí za 100 mega..

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 3
  • L 24.05.2020  ●  00:32

    Neříká se náhodou onomu „bezejmennému“ obchoďáku na Náměstí Ostrava-Jih „Železňák“?

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Svizzera 24.05.2020  ●  13:12

    L: „Bezejmennost“ jako narážka na nekonečné dohady o názvu Hlubiňák/Železňák :)

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.