Výstavba Nové Karoliny opět v plném proudu

Výstavba lokality Nová Karolina se stala v Moravskoslezském kraji ostře sledovanou záležitostí. Po krátkém časovém období, kdy byl, laicky řečeno, načas dán celý projekt k ledu, se opět daly věci viditelně do pohybu.
Po krátkém období, kdy se zdálo, že se práce na Karolině zcela zastavily, nyní mohou realizátoři projektu směle prohlásit, že je bez větších komplikací dodržován harmonogram výstavby. Ten je rozdělen do několika etap. První by měla být ukončena někdy na jaře roku 2012.
Pokrok je nejvíce patrný na projektu obchodně zábavního centra. Ti, kdo se procházejí nebo projíždějí okolo, mohou již rozeznat budoucí podobu stavby. Obchodně-zábavní centrum by po dokončení mělo disponovat plochou 57 tisíc metrů čtverečních, kde budou moci koupěchtiví návštěvníci najít přes 200 různých obchodů. Pokračuje také výstavba parkovacích prostor, které by měly být umístěny pod budoucím náměstím. Neustrnuly ani práce na obytném bloku či infrastruktuře. Součástí projektu je také vyřešení otázek komunikace apod. Naopak s menšími problémy je spojena výstavba administrativního objektu. V plném proudu jsou tak jednání s těmi, kteří se mohou stát budoucími nájemci.
zdroj:realit.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.