Výstavba jezů na Ostravici

Poslední z kombinovaných galerií vlastních fotek a fotek od čtenáře věnujících se ůpravám okolí Ostravice. Dnes je to pokračující výstavba jezu u Havlíčkova nábřeží a jezu v Komenského sadech.

Za fotky od čtenáře děkujeme.

Související články


Komentáře

 1. Tomas T. :

  Ha ha…. tak na to se tesim, az se tam na lodce prevratim :-D je to fakt super.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. tluCh :

  Z tech valcu a vyvaru, ktere se za tim delaji, z tech bude mit mistni vodnik radost. Zda se mi, ze tady se nebudou topit uz jenom miliony… :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Balde :

  no ja myslim ze to urcite stavi tak aby ty jezy byly pezpečné, duležité je aby se netvořil válec, který te nepustí na hladinu, takle to vypada hrozne ale urcite to je bezpecny jez, nez kdyz vypada upe pohodicka a pak se tam clovek utopi

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Nimrod :

  Válec nebude, ten je tam jen teď kdy je zúžený profil. Navíc ještě mají přibýt rybí přechody. Je to zatím přesně tak, jak se kdysi plánovalo. Voda má super dynamiku!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Jiri Schreck :

  Jedná se zde o rybí přechody a proč nejsou označeny prosím o konkrétní stanovisko

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. O.O :

  Jiri Schreck : Už je to staré téma, jezy už stojí a jsou špatně postavené (bo v Ostravě to většinou nemůže jinak dopadnout). Jsou tam zbytečné nepříjemné válce, rybí přechod je dostatčně široký, ale jako šlajsna pro vodáky nepoužitelný, no prostě škoda slov, hlavně že se „proinvestovaly“ nějaké melouny.

  Thumb up 0 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.