Výjezdové centrum Jih

Vyzdívky jsou ve většině stavby hotové a stojí už i montované konstrukce.

Související články


Komentáře

 1. aggu :

  Největší barák na msstavby? ;)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 2. LoLec.CZ :

  Nepochybuji o tom, že se tahle obludnost někomu líbí, proti gustu žádný dišputát. Ale proč se nemohli domluvit s okolními vlastníky aspoň o propojení cest? Když se podíváte na plánek, jsou tam z každé strany dvě cesty vedle sebe, fakt paráda :-) 19 let jsem žil hned vedle, takže si to představím dost živě. A když už se zastavují i poslední zbytky „louky“ (VillaDomy Nová Bělá + Rodinná zástavba Nová Bělá + Bytové domy Nová Bělá, atd.), mohli aspoň na těch pár metrech nechat trošku zeleně navíc. Případně uvažovat nad parkovacími plochami, jejichž stav je na Dubině fakt žalostný.

  Thumb up 1 Thumb down 4
 3. acdlcia [msstavby.cz] :

  LoLec.CZ: Ať se dívám jak se dívám tak opravdu žádné paralelní cesty nevidím.
  http://www.msstavby.cz/wp-content/uploads/374/730/827341e30e_61699073_o2.jpg
  A pokud máte namysli ten kousek na severu pozemku tak tam bude brána.
  http://g.denik.cz/57/5f/ivc-ostrava-jih-vizualizace01_galerie-980.jpg

  Thumb up 1 Thumb down 2
 4. LoLec.CZ :

  acdlcia [msstavby.cz]: ok, na této vizualizaci už to vypadá k tomu rodinnému domku lépe, já se díval na starší vizualizaci, kde ještě zelená střecha stoupala přímo ze země: msstavby.cz/…/e9079c088d_61699045_o2.jpg
  Ale stejně, tu druhou cestu u hangáru/Hrušky/UnnoSport, či co tam je dnes, mohli propojit taky :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Thunderbird :

  A ta zelená plocha na budově a před ní, to bude veřejný prostor (pro místní lidi)?
  To by tu lokalitu z hlediska rezidenčního bydlení posunulo vpřed. Díky za info.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  Thunderbird: pred ni zrejme ne, na ni.. ty prvni vizualy pusobi, ze nejaka takova myslenka, ze strecha bude pristupna, byla, ale na tech novejsich uz je ta lavka fuc, takze pochybuju.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 7. Renata :

  Jsem dlouholetou obyvatelkou O – Dubiny. Bydlím kousek od stávajícího výjezdového centra 112.Dlouho asi tady byl klid a pohoda, a někdo ho nám asi záviděl.Nikdo Nás předem ani neupozornil co se tam chystá stavět. Asi věděli proč!!!.
  Myslím si, že by nikdo z nás s tímto projektem nesouhlasil. Ale jak to bývá, na lidech nikomu nezáleží, hlavně co týče životního prostředí.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 8. SpinJ :

  Renata: Paní Renato, pokud jste z těch posledních novostaveb, tak Vaše rozhořčení plně chápu. Vyhodit peníze za výhled do zdi, to je k vzteku … Na druhou už v době výstavby těchto domů byla hotova studie minimálně pro EIA, takže o tom developer pomlčel a to by se možná dalo napadnout.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Hynek [msstavby.cz] :

  Renata: rozumim, ale tady je treba videt, ze o vystavbe vi laicka verejnost (tedy i my – cerpame az na vyjimky z verejne dostupnych zdroju) od roku 2010. http://www.msstavby.cz/projekty/vyjezdove-centrum/

  a druha vec je, ze co se tyce zivotniho prostredi, tak kazda takova budova musi splnovat vsechny pozadovane regule. porad jeste jde o mesto a tyto veci se tady deji. cimz vas nechcu nejak popudit, drzim palce, at ma vysledek pro vas mensi nasledky, nez se treba nyni zda…

  Thumb up 3 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.