Výjezdové centrum Jih

Celá stavba je těsně před dokončením. Budovy jsou hotové, okolní plochy upraveny, hřiště dokončeny, dodělává se už jen oplocení.

Související články


Komentáře

 1. Michal :

  Prosím autora, aby neprodleně vrátil diplom…

  Thumb up 4 Thumb down 1
 2. thvari :

  mi se to celkem líbí, ale tak jsem jenom laik, diplomy svůj estetický cit podložen nemám

  Thumb up 1 Thumb down 2
 3. Michal :

  Estetická hodnota je nulová. Architekt se by se měl za svůj návrh stydět. Ovšem vybral si to investor a konečné podoba také ukazuje, že investor (jeho zástupci) je bez vkusu, rozhledu a schopnosti dohlédnout na zakázku.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 4. aldik :

  Mi se to náhodou líbí, jiní holt budou nespokojeni se vším :)

  A v mapách Google bude počítám tak 10 let jen zelená louka :D

  Thumb up 3 Thumb down 6
 5. Xavier :

  aldik: Deset roků? Přidej… :)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 6. Tano :

  Tak je tam nakonec na te střeše ta tráva nebo není (tak jak to bylo na tom krásném počítačovém návrhu)? Z těch fotek to nějak nemůžu zjistit.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 7. Sanju :

  Jak už tady v diskuzích několikrát zaznělo, stavba se dost liší od vizualizací (http://www.msstavby.cz/integrovane-vyjezdove-centrum-ostrava-jih-snad-v-roce-2012-26-10-2011/ – btw. všimněte si toho vtipného titulku). Na těch centrum vypadalo docela cool. Skoro si až říkám, jestli se spíš netlačilo na co nejnižší cenu stavby, a proto to vypadá, jak vypadá.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 8. hares :

  Neejkrásnější je ta dřevěná cvičná věž, proč to neudělali takto?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. acdlcia [msstavby.cz] :

  Vycházíte ze starých vizualizací. To je jen původní návrh záměru. Finální vizualizace vydané před samotnou stavbou jsou zde http://www.msstavby.cz/integrovane-vyjezdove-centrum-28-01-2014/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. balde :

  šetřilo se na oknech no, kdyby tam byli ty z vizualizace bylo by to jiné, možná i jiná barva než bílá by pomohla

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. jih :

  Okna jsou opravdu jiná než na vizualizacích, ale ty by musela být neotvíravá a tedy se předpokládám hodně ušetřilo i na vzduchotechnice. Fotky realizace docela dobře ukazují jak málo stačí, aby slibně vypadající dům vypadal podivně. Fasády postavené na promyšlených kompozicích jsou ty tam. Ale vězte, že to na vrácení diplomu není. Bůh ví co mohl autor během realizace ještě ovlivnit …

  Thumb up 2 Thumb down 0
 12. SpinJ :

  Mě spíš baví, jak jsou všechny nápisy otočené směrem do pole – zřejmě aby zajíci věděli co to tam stojí za barák. Nevíte jak to je s tou cestou, která měla spojit Plzeňskou a Krmelínskou? Předpokládám že z toho sešlo, ale jedině pak bych chápal to otočení nápisů …

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Pavlína :

  Absolutní hnus…kdo mohl něco takového vymyslet a hlavně – kdo toto „dílo“ schválil k realizaci??? Určitě nikdo, kdo se musí denně dívat na toto obludárium a žít vedle monstra. Vrchol nevkusu. Dnešní doba holt přeje všemu nenormálnímu. Zmizelo kousek zelené louky, to málo, co lidem na sídlištích zbylo….

  Thumb up 2 Thumb down 2
 14. kosmos :

  Když už je tady výjezdové centrum tak by se konečně mohla kontrolovat oblast v trajektorii mezi černým koněm až k tramvajovým zastávkám policistu jsem tam viděl raz za rok :-D

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.