Vinamet Horní Bludovice

Vizualizace záměru novostavby závodu společnosti Vinamet v Horních Bludovicích. Společnost se zabývá potravinářstvím a farmacií.

Přesné umístění záměru není uvedeno…

zdroj: vinamet.cz

Související články


1 komentář

 1. Martin [msstavby.cz] :

  Stavební uzávěra, vydaná obcí Horní Bludovice zkraje letošního roku, je protiprávní a tudíž neplatná. Vyplývá to z přezkumného řízení Krajského úřadu Moravskoslezského kraje, na který se obrátila soukromá firma Vinamet z Havířova poté, co se jí obec připravovanou změnou územního snažila zabránit stavět na svém pozemku halu na výrobu plastových obalů pro farmacii.

  Krajský úřad ve svém rozhodnutí, které má redakce k dispozici, také konstatoval, že Rada obce Horní Bludovice je v této věci podjatá. Tři členové rady obce, včetně starostky Petry Fickové, jsou podjatí, protože bydlí v sousedství pozemku a jsou účastníky územního řízení, které soukromý investor potřebuje k vydání stavebního povolení.

  ….. czechia 2020

  https://karvinsky.denik.cz/zpravy_region/bludovice-havirov-tovarna-vyrobni-hala-kraj202010.html

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.