Víceúčelová budova U Lípy

Aktuální fotografie výstavby multifunkčního objektu U Lípy v Ostravě-Hrabové.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


1 komentář

  1. ondřej :

    stavba už velmi pokročila, zajímalo by mně kdy se otevře…jenom bych se přimlouval za to, aby zde byly po obou stranách vysázeny ony lípy,místo tam je a určitě by to veřejný prostor zkrášlilo, nedávno došlo k předláždění plochy vlevo(zřejmě místa pro invalidy)v rámci druhé etapy rekonstrukce elektrických rozvodů veřejného osvětlení by snad dráty el. vedení mohly jít pod zem ..majitel objektu má stavební firmu…tak snad dojde k tomu, že se zde lípy vysadí ,nebylo by to na škodu…z boku areálu je dostatečně velké parkoviště…https://mapy.cz/s/bakadocesa

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.