Komentáře

  • ondřej 01.04.2022  ●  10:26

    stavba už velmi pokročila, zajímalo by mně kdy se otevře…jenom bych se přimlouval za to, aby zde byly po obou stranách vysázeny ony lípy,místo tam je a určitě by to veřejný prostor zkrášlilo, nedávno došlo k předláždění plochy vlevo(zřejmě místa pro invalidy)v rámci druhé etapy rekonstrukce elektrických rozvodů veřejného osvětlení by snad dráty el. vedení mohly jít pod zem ..majitel objektu má stavební firmu…tak snad dojde k tomu, že se zde lípy vysadí ,nebylo by to na škodu…z boku areálu je dostatečně velké parkoviště…https://mapy.cz/s/bakadocesa

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.