Komerční objekt Opava

Stávající komerční objekt by se měl (pokud se již neděje) rekonstruovat do modernějšího vzhledu. Dokončení je plánováno na 12/2021.

Novinkou namátkou bude kromě celkové rekonstrukce i více oken ve fasádě.

Současný stav:

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. tommtomm :

  Velmi nešťastná proměna, která odtrhne tento dvoupodlažní objekt od zbytku hotelu ke kterému stavebně náleží. Celkové vyřešení místa je velmi nešťastné, v rámci výstavby hotelu bylo v plánu dostavět i východní blok který pohledově navazuje na horní náměstí a zacelit tak uliční blok, při takovém řešení měl být tento nízký objekt uprostřed této výstavby poměrně schován a měl vytvářet vstupní piazzettu komplexu. Takže z hotelu dodnes stojí bohužel jen půlka. Škoda že se raději neuvažuje o této dostavbě, která by esteticky vyřešila a zcelila západní část náměstí.
  Chápu že se někomu Hotel a jeho podoba nemusí úplně líbit a jeho výstavba a demolice s ní spojené budí dodnes kontroverzi, ale je to poměrně kvalitní zástupce architektury daného období a bylo by škoda potlačovat jeho původní podobu lacinou rekonstrukcí.

  Thumb up 13 Thumb down 3
 2. Pavel :

  Navrhovaná stavba vypadá jako mladší sestra Slezanky.
  Tohle tam bylo dřív http://www.hotelkoruna.cz/wp-content/uploads/2014/05/3-642×335.jpeg (zbouráno odstřelem v létě 1977).

  Thumb up 11 Thumb down 5
 3. NaNo :

  Výborný nápad, ale mohl by se opravit i hotel Koruna na bílou barvu

  Thumb up 5 Thumb down 8
 4. Bart :

  Souhlasím barva hotelu je nechutná a akorát je to ostuda města ano vnitřní části jsou nádherné ale vnější akorát odpuzuje

  Thumb up 4 Thumb down 2
 5. Jakub :

  Toto je tragické řešení. Že se budova odtrhne od hotelu, nevadí. Ale utopenost, mimo původní uliční čáru je problém. Je třeba dostavět plochu v místě parkoviště a zacelit díru po odstřelené budově. Je to jako když člověk přijde o zub a zůstane v puse díra.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.