Veřejného prostranství bývalých kasáren v Krnově

Město Krnov vypsalo veřejnou zakázku „Řešení veřejného prostranství bývalých kasáren v Krnově – 2. etapa“. Předmětem projektu je vybudování chodníků, cyklostezek, veřejného osvětlení, podzemních kontejnerů apod.

Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na zhotovitele stavebních prací Řešení veřejného prostranství bývalých kasáren v Krnově – 2. etapa v rozsahu dle projektové dokumentace pro provedení stavby včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr zhotovené projekční kanceláří VIAT s. r. o.

Město Krnov investuje do veřejného prostoru v lokalitě, která nyní prochází výstavbou bytových domů. V lokalitě starých kasáren nyní roste projekt Nová Kasárna s první fází, která nabídne 52 bytů a obchodní prostory. Investorem je společnost TGA Development.

Ve stejné lokalitě staví 46 nájemních bytů, primárně pro seniory, také společnost Mia Casa.

Pohled na lokalitu z konce dubna 2020.

zdroj: novakasarna.cz

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články


1 komentář

  1. 109 :

    Na danou lokalitu vkusný projekt.

    Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.