V Opavě vzniknou dvě zařízení pro seniory

V Opavě vzniknou v nejbližších letech hned dvě nová zařízení pečující pro seniory. Jedno postaví na zelené louce město, které v této době již hledá vhodný architektonický návrh. Druhé vybuduje soukromník v areálu opuštěné porodnice. ČTK to  řekla mluvčí opavského magistrátu Lada Dobrovolná s tím, že prodej objektu ještě musí schválit zastupitelstvo.

Více: archiweb.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.