V Olbramicích vznikl moderní kravín

V Olbramicích vznikla stavebně konstrukčně zajímavá novostavba moderního kravína.

Související články


Komentáře

 1. Luděk :

  Super, akorát sem si vzpomněl na Slunce seno erotika :-)

  Thumb up 2 Thumb down 1
 2. Marie :

  Tak je super, že je to reklama na to, jak se kravičky mají dobře a jak spí na speciálních matracích. Tak a teď ještě natočit druhou část reportáže, co tato mléčná farma způsobila s dopravou zemědělské techniky v Klimkovicích, které pendlují přes celé Klimkovice sem a tam 365 dní v roce.

  Thumb up 3 Thumb down 5
 3. Crazym :

  Marie: Jdětě do toho, vidím tam potenciál, na základní záběry dvouminutového videa vám stačí mobil, na zpracování a komentář plný zdrcujících argumentů obyčejné PC a YT jako platforma pro zveřejnění je stále přístupná 😉 Ale rychle, než zakročí MIB 🤪

  Thumb up 1 Thumb down 5
 4. D-r :

  Byli jsme v podobném na ostrově Texel v Nizozemsku. Měli tam výbornou zmrzku.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. ELB :

  Chtěl bych věřit, že i každodenní provoz kravína se příliš neliší od promo videa. Pokud je to skutečně realita, tak se podle mě jedná o dobrý počin pro budoucnost venkova, který má šanci na udržitelnost s lokálními farmami přiměřené velikosti jako smysluplné a snad i efektivní protiváhy postsocialistické koncentrační velkovýroby.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. LS :

  A ve výstavbě je další hala.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. Lubomir :

  Je potřeba ze strany Reno farmy přidat do reportáže také fakt, jak je tato farma obsluhována a jak je nesoběstačná a z toho důvodu se zemědělská technika chová jako by ji patřily celé Klimkovice. V kravíně se nevyrábí spilka, tak je dovážena jako krmivo několikrát denné z ulice Lagnovské přes celé Klimkovice včetně ranních a nočních hodin. To samé s balíky sena. Z širokého okolí sečení trávy a dovoz opět do centrály na Lagnovské k sušení. A samozřejmě téměř celoroční rozvoz hnoje na všechny okolní pole z kravína. Opět přes celé Klimkovice. A to se nabavíme o žních. Klimkovice svou vyhláškou zakazujou občanům např. sečení trávy na pozemcích o nedělích a státních svátcích. Nicméně Reno farmy jedou jak kdy se jim zachce. Když někdo tuto modernizaci schvaloval, tak musel přece řešit, co to způsobí s provozem s ohledem na obsluhu. Pokud se začne s rozvozem hnoje v cisternách, tak je to tří týdenní záležitost od dána do noci sem a tam co dvě minuty.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Roste další hala

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.