Tech. infrastruktura pro RD Ostrava-Svinov

V Ostravě-Svinově byla zahájena výstavba technické infrastruktury pro rodinné domy.
Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články

Komentáře

  • Daniel 05.05.2018  ●  14:37

    Zdravím, netušíte někdo co se staví při sjezdu na Dubí ze Svinovských mostu směr Poruba a u Tesca v Třebovicích ?

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Adamous 05.05.2018  ●  14:57

    Daniel: To by me zajimalo taky :), pokud jsem dobre hledal, tak na katastru je to napsano na firmu – Motopark Ostrava s.r.o.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Lukas 05.05.2018  ●  19:49

    https://www.facebook.com/yamahamorava/posts/1708397159207099
    Léto 2018 otevření nového MotoParku v Ostravě – motorky, tratě, motokáry, motoshopy Yamaha, Honda, Kuberg, velkokapacitní prodejna s moto oblečením a příslušenstvím, pořádání akcí a koncertů nejen pro motorkáře.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Daniel 05.05.2018  ●  20:29

    Skvělý, díky! Něco jsem o tomhle slyšel ale nemohl jsem o tom nic najít. Jinak myslíte, že v těch Třebovicích začala po třech výstavba KFC nebo nakonec něčeho jiného?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Lukáš 06.05.2018  ●  11:29

    Daniel: Vzhledem k tomu, že to dělá Držík s.r.o., který staví KFC v Havířově je to dost možné.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Monika 10.05.2018  ●  18:12

    Daji se k tem domkum najit nejake dalsi informace nebo primo kontakt na prodejce? O dum v dane lokalite bych mela zajem.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Dora 11.05.2018  ●  12:25

    Monika: ja hledala pred casem nejake info, kdo to stavi, jak to bude vypadat… a nic. Sousedka mi vcera rikala, ze je to snad uz cele prodane, ale opet – nikdo nevi nic konkretniho. Tak je to mozna jen svinovsky drb :) Jestli se dozvim vic, napisu.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aggu 11.05.2018  ●  20:07

    Dora: Dora: Louka pod vysokým vedením je rozparcelovaná, jako současný vlastník všech pozemků je uvedena „Anette Bergmann“.
    http://www.dooom.cz/ ?

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Danek 11.05.2018  ●  20:11

    Pamatuji si pred lety,jak jsem psal,ze na te louce by mela zacit vystavba RD…a je to tu…jen si pamatuji,ze tu nekdo psal,ze ty pozemky jsou rezerva pro dalnici…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • pavel 27.06.2018  ●  13:36

    Anette Bergmann bydli na zamku v Ostrave Zabrehu

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Marcela 14.08.2018  ●  11:41

    Dora:
    Zdravím, nějaké nová informace ohledně výstavby domů a řadovek? Vyptávala jsem se dělníků co tam bagrovali, ale taky nic konkrétního nevěděli.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.