Štítného 327/7

Fotografie obnovy fasády objektu na ulici Štítného 327/7 v Ostravě-Mariánských Horách.

Související články


Komentáře

 1. Martin [msstavby.cz] :

  Komentáře smazány. Takový myšlenkový průjem zde dlouho nebyl. Povšimněte si prosím, o čem je článek.

  Thumb up 4 Thumb down 5
 2. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: A jak vidim..tak jsme se dockali navratu do Martinem tolik kritizovaneho komunismu.Kdyz nas nekdo kritizuje tak ho smazem,kdyz mluvi nekdo pravdu tak to smazem…Kdyz se nam neco nelibi tak ho smazem….kruta realita 21stoleti.

  Thumb up 9 Thumb down 7
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Komentáře prakticky nemažeme. Ale zrovna ty meleš hovna, která mají do pravdy hodně daleko. Střílíš údaje od pasu, které jsou pravda jen v tvé hlavě.
  O čem je tento článek? Všiml sis. Snad nejsi tak dementní a nezapomněl jsi už, že je zde offtopic, když už máš tendenci dalšího slovního průjemu.

  Thumb up 8 Thumb down 7
 4. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: co takhle pokora?.nejsem nejaky zajic..s kterym chodis do skoly.Nikdy bych nenapsal nic co bych nemel overeno.A ze k clanku napsal Rysa pravdu ti vadi?…ja jsem ten komentar k clanku nepridal jako prvni…pouze se pridal.

  Thumb up 5 Thumb down 7
 5. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Ty jsi vážně velmi hloupý. Pokora? Ta chybí tobě.
  Nechci tuhle sračky s mentálně opožděným člověkem jako ty dále rozebírat.
  Ale – 80% romů provádí kriminalitu – sračka
  Věznice jsou hlavně plné romů – další sračka

  Nebo dej odkazy, ale ne stoky jako parlamentní listy apod.
  „ja jsem ten komentar k clanku nepridal jako prvni…pouze se pridal.“ A musel jsi se přidat?

  A naposled? O čem je tento článek?

  Thumb up 5 Thumb down 8
 6. small :

  Je vždycky milé vidět odkopané liberály nebo demokraty :D, sprosté jak dlaždiče, s uraženou ješitností, opovrhující jinými názory…. za názor se každý bije, netolerujeme jiné názory než ty naše, svoboda nás nezajímá, jen my určíme, co je správné … jo… jo to tu už bylo…neboli mladí KOMUNISTÉ se probouzejí :D O ČEM SI LIDÉ DISKUTUJÍ JE VĚCÍ TECH LIDÍ…NEBO I TO JE ZAKAZANO?

  Když bude článek o autech, nemůžou se pod ním lidé bavit o letadlech?

  Takže ještě jednou:
  https://www.novinky.cz/domaci/370609-pocet-romskych-ghett-se-od-roku-2006-zdvojnasobil.html

  https://www.eportal.cz/Articles/6481-konecne-konkretni-cisla-o-romske-kriminalite-radeji-se-na-ne-ani-nedivejte.aspx

  A teď si milé děti prosvištíme některá fakta :)))

  Thumb up 9 Thumb down 9
 7. Jp :

  Martin [msstavby.cz]: Pekna stoka se vam po deseti letech z komentu stala :/

  Thumb up 8 Thumb down 2
 8. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: Pro hloupeho kazdy hloupy.Nikdy jsem nenapsal ze Romove pachaji z 80% kriminalitu…kdybys to jsi nesmazal tak by jsi to videl.Bez radeji do Privozu behat za rasizmus..vsak ti za to tady za nalozilo.A mistni komunitala ti jiste podekuje,ze tam bezi hlupak pod zastitou neziskovky..ktera s toho zije.

  Thumb up 5 Thumb down 9
 9. Martin [msstavby.cz] :

  small: Ajaj, caps lock.
  Jako proč by se mělo řešit tohle pod článek o obnově fasády? Snad je plno jiných míst, kde se dá diskutovat.

  Thumb up 4 Thumb down 5
 10. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Takže opět. O čem je tento článek?
  Vím, co jsi psal.
  Víš tedy, že je zde offtopic?
  Běh byl fajn.

  Thumb up 3 Thumb down 4
 11. small :

  Martin [msstavby.cz]:
  Jistě, je plno jiných míst, ale pokud se někdo rozhodne diskutovat tady, tak mu v tom nebraň. Ti lidé na to mají právo a ty nemáš právo je kádrovat. Máš právo mít jiný názor, pokud chceš někoho přesvědčit o svém názoru tak používej argumenty.

  Thumb up 7 Thumb down 5
 12. Rdm :

  Danek: než byla diskuze smazána, tak jsem viděl jen hromadu s daným článkem nesouvísejících keců, takže bylo plně v kompetenci majitele webu celou diskuzi smazat. Ostatně on má i za to co tu zplodíte svůj díl odpovědnosti, obzvláště, když tu otevřeně šíříte své xenofobní kecy a lži o 80% kriminalitě mezi romy. Jestli nejste zajíc, jak píšete, ani hlupák, což věřím že ne, tak jistě víte, jaký je rozdíl mezi moderováním diskuze a komunistickou cenzurou.

  Thumb up 12 Thumb down 6
 13. Martin [msstavby.cz] :

  small: Promin, ale jako vlastní webu mohu nastolit taková pravidla, jaká chci. A ty jsou skoro minimální.

  Všimni si o čem je tento web, tento článek.

  Thumb up 6 Thumb down 9
 14. small :

  Vy všechny naivní děti, dokažte, že jsou Romové v Ostravě přínosem pro město, doložte fakta, důkazy atd… ? Ulice neuklízí, IT specialisty nejsou, Vysoké školy jimi nepřetékají, krom drog, návštěv casin a prostituce nepodnikají….prosím dokažte starému nenávistnému xenofobovi, že jsou pro Ostravu či MSK kraj přínosem…proč si je ti Slováci doma nedrží? Proč nejdou do Polska? Proč s nimi mají špatné zkušenosti Italové, Francouzi, Maďaři, Rumuni….bagry srovnávají jejich ghetta v těchto zemích? Prosím předložte fakta…

  Proč si Pákistánci (kteří v současnosti zadržují naši blonďatou MISS DROGA) stěžují na Romy?
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/488516-pakistanska-mensina-v-anglii-si-stezuje-na-tu-romskou.html

  Thumb up 19 Thumb down 6
 15. Martin [msstavby.cz] :

  small: Tebe mi je upřímně líto.

  Thumb up 0 Thumb down 22
 16. small :

  Článek je o opravě baráku v MH (tedy částečně Ghetto) mnoho lidí si vybaví neudržované prostranství a Romy, tedy diskuse o Romském etniku pod tímto článkem je naprosto správná.

  Thumb up 11 Thumb down 8
 17. small :

  Martin [msstavby.cz]: Mě je tě také líto, ale přece se nebudeme litovat navzájem :))

  Thumb up 9 Thumb down 3
 18. Martin [msstavby.cz] :

  small: To co jsi napsal nemá nic společného s realitou. Tvůj život musí být opravdu smutný.

  „Ulice neuklízí, IT specialisty nejsou, Vysoké školy jimi nepřetékají, krom drog, návštěv casin a prostituce nepodnikají“

  Ne? Jsi mimo realitu.

  Thumb up 2 Thumb down 15
 19. volnoběh :

  Vkusná oprava, decentní barvy.

  Thumb up 9 Thumb down 1
 20. panakis :

  Martin [msstavby.cz]: Martine smaz to jeste jednou. vsechno :) a prubezne promazavej. jen tak dosahnes ze se zde bude diskutovat o stavbach. jelikoz mi to pripada ze zde zachvili budou psat holky co si maji vzit na sebe zeano. Anebo stopni celou diskuzi a zorganizuj raz za tyden meeting nekde v hospode aby si kluci mohli popovidat u piva a nemuseli tady placat :)

  Thumb up 5 Thumb down 8
 21. Rdm :

  small: máte právo si diskutovat o čem jen chcete, nikdo vám to právo nebere. Domluvte se s Dankem, přáteli, kýmkoliv, sedněte si venku na lavičku nebo se sejděte doma a diskutujte jak je libo a nebo si na internetu založte vlastní diskuzní portál. Ale tady jste na soukromém webu, berte to třeba jako soukromý pozemek, a vlastník webu nastavil nějaká pravidla a nebo nenastavil, protože existují i nějaká nepsaná pravidla, třeba něco jako, že když vlezete do obchodu, tak do něj vlezete oblečený nebo v něm nehulákáte.

  K tomu druhému příspěvku, ten co začíná: „Vy všechny naivní děti, dokažte, že jsou Romové v Ostravě přínosem pro město, doložte fakta, důkazy atd… ?“ Proč? Vy sami nejste schopni dokázat tu historku s 80% kriminalitou a chcete po nás, abychom dokázali něco, co je už ze své podstaty nesmysl? Nebo snad chcete tvrdit, že „bílá“ většina je na 100% přínosem?

  Řeknu vám, co vidím já, vy léty ostřílený barde, tady v Hrabůvce, vidím uklízeče co sbírají papírky atp. a většinou potkávám právě Rómy, ale taky se nám tady potuluje skupinka bezdomovců, často pod vlivem a raději se neptám čeho, a hádejte, ano není mezi nimi ani jeden Róm.
  Tím vám nechci tvrdit, že Rómové jsou všichni bezchybní, jen vám chci říct, že tahle „segmentace“ je nesmyslná a zcela určitě nevychází z životní moudrosti…

  Thumb up 12 Thumb down 8
 22. Crazym :

  A tak to dopadá když člověk nedodržuje jednu ze základních pouček na netu :DD Vím, že je to kolikrát těžké ale DNFTT a když bude dost dlouho ignorován, zdechne nebo se přesune někam kde ho krmit budou :-)
  A v případě zásahu bych se přimlouval spíš než pro mazání pro ten přesun do OFFTOPICu kde aspoň zůstane památka na jejich tvůrčí inteligenci a možnost poučení pro ostatní. Perly typu: „Milos Zeman vynikajici projev opravdu vynikajici vanocni projev…pravdonluvny a od srdce…tak to ma byt.“ přeci nelze mazat, ty je třeba zachovat budoucím generacím :DD

  Thumb up 10 Thumb down 6
 23. dolil :

  Rdm: máš dobrý postřeh. Nikdy neuvidíš Roma bezdomovce. Proč? Protože dostávají peníze, na které majorita nedosáhne. Fakt lepšolidem jako Martin apod. nerozumím proč neustále jedou do bílých a zastávají se přivandrovalců.

  Thumb up 14 Thumb down 5
 24. Danek :

  Rdm: Jeste jednou nikde jsem nepsal o tom,ze Romska komunita zpusobuje kriminalitu 80%…jinak pokud vykonavaji praci aspon pro obec tak jen a jen dobre…a diky za to…nedavno jsem si tady psal,ze mam pocit,ze jich pracuje vic a vic..co jsem vysledoval.Jak tady nekdo pise proc nejsou v Polsku?Kazdy aspon trochu chytry to vi…protoze,jejich socialni system neni nastaven tak aby rozdaval plnymi dousky.

  Thumb up 9 Thumb down 4
 25. Rdm :

  dolil: nadělat si kopec dětí si můžete taky, jinak nevím o žádné dávce, určené speciálně pro ně, vy ano? Neznám Martina, takže rozhodně nebudu mluvit za něj, ale za sebe to není o tom, že bych jel do „bílých“, vždyť jím taky jsem, ale o tom, že spousta lidí to má prostě natvrdo rozděleno a nepřipustí si, že v té „skupině“ je i spusta slušný a poctivých lidí…

  Thumb up 8 Thumb down 6
 26. Rdm :

  Danek: no tak nevím, ale já viděl to samé co Martin a to: „80% romů provádí kriminalitu“, takže?
  S tím Polskem bych si nebyl těmi důvody jist, našel jsem narychlo http://romove.radio.cz/cz/clanek/18884 (pozor je to 15 let starý) nebo https://cs.wikipedia.org/wiki/Romov%C3%A9 a třeba takové Německo má přece taky (oproti nám) štědrý sociální systém, tak proč jich tam není alespoň tolik co u nás?

  Thumb up 3 Thumb down 4
 27. Danek :

  Rdm: A to je prave ono.Kdyz si poridis deti tak z principu veci poridis tolik,aby jsi jim zajistil dustojne zivobyti..je predpoklad,ze tyto deti pujdou ve tvych slepejich..udelaji skolu,pujdou pracovat,pro spolecnost budou mit uzitek…ne prioritne proto,ze to momentalne hodi poradny balik.Co vim tak jsou Romske rodiny,kteri maji i vice nez 10deti…proc je jasne.Proto nechapu proc v Cr se tedy neudela to co na Sk..rodicovska jen na 3deti..pak nic…jednoduche..a potom muzeme usetrenou castku poslat na zvyseni duchodu atd.

  Thumb up 9 Thumb down 3
 28. Danek :

  Rdm: S tim Polskem si bud jist..jestli podle tabulek z roku 2003..jich tam je max.60tis…ber v potaz ze Polsko dle obyvatel je nestovn.vetsi nez Cr…to info o social.systemu mam primo od 2 Polaku.Proste si je tam nepusti…To same predpokladam v De…daji jen komu chteji.Usmevny priklad z podnikani.od meho kolegy,ktery rozsiroval podnik do okolnich zemich..z Nemecka jej vylozene vylifrovali..Tak je to i ze soc.systemem..kdyz nedam romum z Sk..zadne davky na nic tak je tady z logiky veci nebudu mit.Kdyz nastavim system tak se podle toho budou proste lide chovat..to plati pro vsechny i bile.

  Thumb up 8 Thumb down 3
 29. 987654321 :

  Offtopic je tam >>>

  Thumb up 3 Thumb down 3
 30. Rdm :

  Danek: uznávám, nahrál jsem ti na smeč špatně formulovanou reakcí. Ale tvá reakce je úsměvná, hned jsi se toho chytl a argumentuješ neurčitým počtem více než desetičlenných rodin, ale já vím, že takto velké rodiny existují i mezi bílými, co je tedy špatně. Jak víš, že tak velké rodiny zakládají prioritně kvůli dávkám? Nevíš to nijak, nemáš na to žádný důkaz, nic. A fakt, že prostě rómové mívají velké rodiny historicky, nezmiňuješ.
  Mimochodem, ve vlákně off topic „oslavuješ“ Zemana a jeho vánoční projev, možná se mýlím, ale z toho usuzuji, že jsi volič levice a není snad sociální stát „duší“ levice?

  S Polskem si nebudu jist, nemám na to žádná data, jen tvé domněnky a imaginárního kolegu, stejně jako moc nevěřím tomu, že znáš systém sociálních dávek ve všech zemích EU, abys mohl tak oslavně tvrdit, že ten náš je v tomto ohledu nejhorší.

  A končím, nechal jsem se unést tím, co bylo na začátku kritizováno, tedy bavit se na úplně jiné téma než je článek. Předpokládám, že celá diskuze bude minimálně přesunuta do offtopic.

  Thumb up 4 Thumb down 5
 31. Danek :

  Rdm: o pocetnych Roms.rodinach mam info od kolegy pracujici s temito romskymi rodinami.Z logickeho hlediska nemohu sam.rict o koho jde a jakou funkci ma…nicmene toto cislo neni buhvijak velke,ale vyskytujici.U klasickych rodin neznam rodinu,ktera by mela vic nez 3deti.Slovaci zduvodnili zrusenim davek na deti nad 3deti s tim,ze vic jak 3deti se v bezne popul.nevyskytuji.Jinak pokud chteji romske rodiny mit vice deti tak at je maji..jen za svoje…to jim nikdo nezakazuje…tektez je mohou mit i v Sk.Socialni stat je jiny nez stat ktery rozhazuje.Nikdo preci nema nic proti tomu kdyz nekdo po 30letech prace tuto praci ztrati a ma narok na urcitou dobu na davku v nezamest.nebo nejakou davku pomoci…to je soc.stat a presne adresovane davky.Je rozdil kdyz se kdyz se systematicky vyhyba praci..a inkasuje penize za nic…to je vec zdraveho rozumu…Samozrejme nejsem zaden rasista..tajze by to plati pro vsechny.

  Thumb up 5 Thumb down 6
 32. Mval :

  Danek: Kolik ceskych zamestnavatelu by podle tebe zamestnalo Roma? Neni to „vyhybani se praci“ zpusobeno tim, ze je nikdo nezamestna, protoze Rom (Asiat, Ukrajinec) = a priori kriminalnik?

  Thumb up 5 Thumb down 11
 33. Mval :

  Danek: V Polsku Romove neziji hlavne z toho duvodu, ze je tam nepresidlili komuniste, coz byl pripad Ceska v ramci CSSR. Ma Makedonie nebo Bulharsko stedrejsi socialni system nez Cesko, kdyz tam zije radove vic Romu? Ale libi se mi, jak slusnocesi povazuji Polsko, ktere prijalo pres milion Ukrajincu, za svuj vzor. Kdyz tak nenavidite imigranty, nebudte pokrytci.

  Thumb up 8 Thumb down 8
 34. Danek :

  Mval: V dobe kdy absolutne nemohou najit zamestnance?mimojine kolega se bavil s majitelem kopaccke firmy romem.Ten prohlasil kdo nepracuje nebo neprijde do prace..nebo se jakoliv uleva z prace..jde okamzite s kola ven…Takze metoda cukru a bice funguje.Zahinave ze majitel firmy ma zrejme nejake spatne zkusenosti ze podminky jsou nastaveny tak tvrde.

  Thumb up 7 Thumb down 3
 35. Danek :

  Mval: Nebyli presidleni protoze vzdy byli suverejnejsi zemi nez my…Uz v minulosti meli velmi dobre vazby na usa atd.Dokazali si vyjednat odpusteni statniho dluhu,lepsi podminky pri vstupu do EU…proste jsou vice slyset a jsou aktivnejsi atd.Ze prijmuli milion ukrajincu s bylo jen jejich rozhodnuti a docela se jim za to osvedcuji v podobe prac.sil…kdyby meli brat socialni davky..tak tam zrejme nejsou.

  Thumb up 10 Thumb down 4
 36. LK :

  Danek: Když se snížím na tvou rasistickou úroveň a budu každého házet do jednoho pytle podle rasy: „Křičíš tady v této diskuzi stejně, jako rom křičící na náměstí, který tím křikem otravuje všechny ostatní.“ Prosím přesuň se na diskuzní fóra tvé úrovně. Děkuji!

  Thumb up 8 Thumb down 8
 37. Danek :

  LK: V zadnem pripade nejsem rasista…o tri prispevky vys pisi,ze pravidla by meli platit pro vsechny..takze z tve strany jasna podjatost.

  Thumb up 4 Thumb down 9
 38. Mval :

  Danek: Predtim jsi psal, ze Ukrajinci a jini cizinci pachaji vetsinu ceske kriminality. Jinak souhlasim, ze Polsko je v mnoha ohledech daleko pred Ceskem. Treba co se tyce architektonicke kvality novych staveb a rozvoje infrastruktury. A take tolerance k mensinam a pristehovalcum, ale jak pises, je to jejich volba. Cechum nedostatek pracovnich sil zrejme vyhovuje.

  Thumb up 4 Thumb down 6
 39. Danek :

  Mval: Po ctvrte nepsal.

  Thumb up 2 Thumb down 7
 40. Crazym :

  Tvl, byl jsem proti mazání ale třetina příspěvků od toho trolla a ani jeden k tématu je už spíš na ban :DD

  Thumb up 9 Thumb down 5
 41. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Psal. Ale že na to nemáš zdroj, ale že jsi údaj i podstřelil, protože věznice jsou plné z 80-85% romů.

  Thumb up 5 Thumb down 4
 42. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: Nepsal jsem.Psal jsem neco jineho.Narazel jsem na koment kolegy,ktery tady psal o romech,vietn,ukrajincich.homosexualech..tak jsem vzal v potaz ze az ze 80-85% tvori osazenstvo veznic dle romove.+kdyz k tomu prictes nejake ukrajince a vietnamce..tak lehce do jdes k cislu min.80%.mimojine posilam odkaz na clanek..je sice s vami kritiz.parl.listu,ale podle me pravdivy..a jsou tam velice dobre popsany..i ty preslapy CSSD..https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Senator-Lebeda-citoval-neuveritelne-statistiky-o-kriminalite-Romu-A-tato-vec-je-podle-neho-naprosto-zrudna-336756

  Thumb up 4 Thumb down 10
 43. Rdm :

  Danek: a víš co? když k těm rómům, ukrajincům, vietnamcům a dalším, ještě přičteš „bílé“, tak se dostaneš na 100%!!!! ty krááávo, to je co?

  Thumb up 13 Thumb down 3
 44. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Odkaz na statistiky z věznic. Plodíš zde jen své představy.

  Odkaz je s nulovou vypovídací hodnotou.

  Thumb up 6 Thumb down 6
 45. panakis :

  Taaaak a ted mi reknete anizbyste se podivali na obrazek jaky tvar ma nejvyssi rohove okno anebo jakou barvu ma fasada? :) Martine smazat vsechno. Pokud se tu nebude diskutovat k danemu tematu a bude se tu placat jenom protom, ze se tu da placat tak to pujde do kelu. Respektive ono uz to je v kelu… Je to horsi jak spatna komedie.. Ty jsi stvoril pekny web a ty si hlidej kdo tu v diskuzi placa a kdo je prinosem. Zbytek mazat. cenzurovat. a co. at jsi jdou plkat na jine diskuzni fora! Dyt to se vazne uz neda…

  Thumb up 14 Thumb down 3
 46. Michal :

  Dotaz pro provozovatele, jen tak ze zvědavosti: Proč ten odpad neustále přiživujete místo mazání? Hodí to větší návštěvnost? Nebo je to nějaká podivná forma clickwhoringu?

  Dobrý humus se z toho tady stal.

  Thumb up 10 Thumb down 5
 47. Danek :

  Martin [msstavby.cz]:K cemu je komunikace s clovekem,ktery velmi rad jen zpochybnuje pravdu..jen proto,aby ukazal ze je lepsoclovek.Hodne mi pripominas toho J.Dienb…u takovych lidi rikam,ze jsou velmi nebezpecni pro spolecnost.

  Thumb up 7 Thumb down 14
 48. Danek :

  panakis: Tento pomerne uspesny web byl dobry do okamziku nez tady zacal Martin urazet,lidi co tady meli jiny nazor na cokoliv,zpochybnovat nazory druhych,vyuzivat pocitu arogance,kritizovat politiky za vsechno jen proto aby ukazal svou pseudonadrazenost…dobry web,ale sileny zakladatel…Nemluvim o Hynkovi to je clovek, ktery je naprosto v pohode.

  Thumb up 12 Thumb down 12
 49. Mval :

  Danek: Pravdu? Pan senator se odkazuje na nejakou vladni zpravu, ktera nebyla zverejnena a pravdepodobne ani neexistuje. Rozhovor bez dukazu a plny klise. Dienstbier je nebezpecny, protoze to lide jako on mlati studenty na Erasmu a chteji prvnaky zahranicniho puvodu zabijet granatem.

  Thumb up 6 Thumb down 7
 50. Danek :

  Mval: Vladni zprava je zprava pro potreby vlady a verejnost mohou nebo nemusi informovat.Defakto si narkl,pana senatora ze lzi..tak to opravdu nefunguje.Ze Diensbier velmi poskodil svou stranu a nadale tak cini..v pozici sematora…je uplne jiste.

  Thumb up 5 Thumb down 12
 51. Rýša :

  Kde se poděl můj příspěvek, který jsem psal k obrázku a pochválil zdařile opravený krásný dům? A nepochválil některé obyvatele z řad Romů, kteří mnohdy krásné domy vybydlují….

  Thumb up 7 Thumb down 1
 52. Rýša :

  Crazym: Crazym: No, asi má Martin zemana v oblibě, neb mi smazal příspěvek, kde jsem psal, že nesnáším lživého a mstivého prezidenta a babišovce.

  Thumb up 4 Thumb down 7
 53. Mroř :

  Rýša: Ten příspěvek byl místní inkvizicí zakázán, nezapadal do dnešního moderního pohledu na svět a vzájemnému obohacení.

  Thumb up 5 Thumb down 3
 54. Rysa :

  Mroř:jj,a na obou stranách, protože hejtman za ANO také zakázal 2 písně Těžkého pokondra, které trochu rejpaly na Babise.

  Thumb up 1 Thumb down 6
 55. Crazym :

  Rýša: Tvl to ale brečíš na špatném hrobě a ještě dvakrát :DD

  Thumb up 5 Thumb down 4
 56. 123456 :

  Dámy, offtopic je tam >>>

  Thumb up 2 Thumb down 2
 57. Rdm :

  Mroř: Rýša: předchozí příspěvky byly smazány všechny a vůbec se nedivím, že se Martinovi nechtělo procházet, které by měl nechat.

  Thumb up 3 Thumb down 5
 58. Eli :

  Rdm: jasně. Stejné jak po válce. Kolektivní vina. Na co něco zkoumat, že?

  Thumb up 2 Thumb down 7
 59. Rdm :

  Eli: ano, svým způsobem kolektivní vina, ale naprosto běžný stav i dnes, bodový systém pro řidiče, EET a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna, jenže tady je zásadní rozdíl v tom, že co si tady bude dělat vlastník webu je čistě jeho věc a vám se to může tak akorát nelíbit a nemusíte sem chodit, ale víc práv nemáte.

  Thumb up 9 Thumb down 2
 60. skelet :

  dotaz: a proč by zdejší administrátor/moderátor/majitel webu měl rozlišovat Vaše off topic diskuze? Prostě jste si pobrečeli, admin pak dorazil, balast smazal a život jde dál. V hospodě taky Vaše kecy nezaznamenává stenografka

  Thumb up 8 Thumb down 2
 61. Rýša :

  Rdm: No, to je čistá pravda. Žádná práva, jen povinnost chválit Zemana, Babiše, ANO, všechny cikány a Romy. A napsat pravdu o těch kreaturách, tak mazání. V mém příspěvku, který byl smazán,jsem pochválil zdařilou renovaci budovy na obrázku a jen jsem politoval budovy v Ostravě, které byly vybydleny a zdevastovány Romy a musely buď k zemi nebo hyzdí Ostravu. Proto jsem se cítil dotčen, že příspěvek, ač k tématu, byl smazán.
  Cikáni a Romové mají svůj život, svou morálku a nikdy to nebude jinak. U nás – myšleno v celé ČR, morálka upadá každým rokem níž a níž díky prezidentovi a premiérovi. A dokud tam ti 2 budou, bude to jen horší a horší.

  Thumb up 0 Thumb down 5

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.