Stavební úpravy objektu č. p. 118

Stávající objekt č.p. 118 v Příbore projde velmi zajímavou stavební úpravou. Město Příbor vypsalo veřejnou zakázku na provedení stavebních prací.

Projekt řeší především vytápění a chlazení budovy, výměnu okenních výplní a venkovní stínění, opravu fasády včetně změny některých stavebních otvorů, částečnou výměnu krovu dle výsledků mykologického průzkumu a výměnu střešní krytiny, zateplení podlahy podkroví, rekonstrukci vodovodu a kanalizace, úpravu vnitřních povrhů – podlah, schodiště, stropů, povrchů hygienických zařízení budovy, nové elektrorozvody, bleskosvody, částečnou úpravu dispozičního řešení vnitřních prostor, úpravu ploch navazujících na objekt apod.

Dokumentace je součástí veřejně dostupné veřejné zakázky

Současný stav

Vizualizace stavebních úprav (vizualizace pochází z roku 2019 a mírně se od současného projektu liší)

Autor: KLAR

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články


Komentáře

 1. Dan :

  Tohle vypada hodne zajimave!
  Uprimne, za mne je tohle presne ten typ architektury, ktery ve mestech severni Moravy chybi. Moderni pristavba (pozor, vkusna, ne silena) v kombinaci s historizujicim vzhledem puvodniho objektu.

  Thumb up 11 Thumb down 0
 2. paulos :

  Skvělé ! Snad nebudu daleko od pravdy, když řeknu že osvícený Příbor má ve vedení města architekta a jde to tímpádem poznat! Za pár let to může být ještě krásnější měst s velikým potenciálem.

  Thumb up 6 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.