Stavební úpravy domu ul. Dukelská č. p. 212

Šenov u Nového Jičína vypsal veřejnou zakázku na stavební práce „Stavební úpravy domu ul. Dukelská č. p. 212, Šenov u Nového Jičína“.

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy stávajícího třípodlažního částečně podsklepeného bytového domu s obytným podkrovím se čtyřmi obecními byty a s obecní knihovnou a živnostenskou provozovnou v 1. NP včetně oprav příjezdu a přístupu ze stávajících komunikací a opravy a doplnění stávajících napojení na inženýrské sítě. Součástí stavby jsou i stavební úpravy dvorního přízemního objektu s částečným podsklepením, který je a dále bude využíván pro skladování sezónního vybavení nájemníků bytů.
Bytový dům bude po provedení stavebních úprav obsahovat celkem 6 bytových jednotek (jedna velikosti 1+1 a 5 bytů velikosti 2+1, prostory pro skladování, místnost pro úklid společných prostor a komunikační prostory.

Autor projektu: Ing. Miroslav Havlásek / ARCHITEKTONICKÝ, PROJEKČNÍ A INŽENÝRSKÝ ATELIÉR

Vizualizace jsou součástí veřejně dostupné veřejné zakázky

Stávající stav

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.